loading
Proszę czekać...
Elżbieta Rafalska: Nie sprzedamy zakazu handlu w niedzielę za podwójne stawki
Opublikowano dnia 09.08.2017 11:58
"Nie sprzedamy zakazu handlu w niedzielę za podwójne stawki za pracę w niedzielę" - napisała na Twitterze Elżbieta Rafalska.

Elżbieta Rafalska, screen YT

Chcemy by Polacy godnie zarabiali i mieli czas dla rodziny


- dodała minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

Jest to komentarz do wtorkowego oświadczenia OPZZ. Zdaniem związku zamiast zakazu pracy w części jednej branży, lepiej walczyć o wyższe płace we wszystkich branżach. W związku z tym organizacja nawołuje, aby odrzucić obywatelski projekt ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę i proponuje wprowadzenie wyższych stawek za pracę tego dnia. 
 
źródło: radiomaryja.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Akcja ratunkowa akwarystów pod M-3
Kiedy zaczęła się panika, mało kto przypominał sobie buńczuczne zapowiedzi. Do tych osób należał oczywiście tata Łukaszka. Lutowego popołudnia siedział spokojnie w kuchni i spokojnie popijając herbatę obserwował miotające się po mieszkaniu mamę i babcię Łukaszka.
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Porażka inicjatorów "antysemickiej fali" w Polsce
Jest oczywiście czuły punkt w polskiej tożsamości dotyczący II wojny światowej. To jest nasza powszechna jeszcze świadomość, że walczyliśmy od samego początku z Niemcami, że mieliśmy Armię Krajową, że pomagaliśmy Żydom pod groźbą kary śmierci. Tej świadomości nie mają ani Zachód, ani USA, ani światowa opinia publiczna.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Sendlerowa na cenzurowanym
Po kończących się właśnie feriach zimowych, sprawa patrona dla Zespołu Szkół w Izdebniku z pewnością powróci.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.