loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] A. Andruszkiewicz: Schetyna powinien zrzec się polskiego obywatelstwa i zostać politykiem Niemiec
Opublikowano dnia 11.08.2017 15:49
"Dowiedziałem się, że mamy w Polsce dwóch ambasadorów RFN. Tego oficjalnego, który urzęduje w Warszawie, a także lidera Platformy Obywatelskiej" – powiedział Adam Andruszkiewicz na antenie TVP Info. Polityk ugrupowania Kukiz'15 twierdzi, że Schetyna nie staje w obronie interesów RP, a „oficjalnie broni państwa niemieckiego na terenie Polski”.

Adam Andruszkiewicz, screen YT
Jest to reakcja na publiczne skrytykowanie przez Grzegorza Schetynę koncepcji ubiegania się przez Polskę reparacji wojenne od Niemiec za popełnione w Polsce zbrodnie. Lider Platformy pomysł uzyskania odszkodowań uznał  m.in. za „absurdalny”.
 

Schetyna powinien zrzec się obywatelstwa polskiego i zostać oficjalnie politykiem niemieckim!!! Skoro lider PO, Grzegorz Schetyna oficjalnie opowiedział się przeciw wypłacie Polsce przez Niemcy odszkodowania, to znaczy, że reprezentuje interesy Niemców, a nie Obywateli Rzeczypospolitej. W związku z tym, po weekendzie Pan Schetyna otrzyma ode mnie oficjalny wniosek o obywatelstwo RFN. Niech wyjedzie do Niemiec, zostanie i dam nam spokój!!


- napisał Adam Andruszkiewicz na facebooku.
 źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Graf
Zero

[Grafzero vlog literacki]: "Psalm jedwabny" Tadeusz Nowak | Jeden wiersz
O czym pisał Tadeusz Nowak?
avatar
Kazimierz
Paczesny

Kazimierz Paczesny: Krym złączony z Rosją
Kilka dni temu Rosja połączyła się z Krymem mostem drogowym, omijając stałym połączeniem teren Ukrainy oraz płacąc A. Rotenbergowi za jego budowę blisko 4 miliardy dolarów amerykańskich.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Okazuje się, że dla Izraela jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania...
Przy wszystkich niemiłych - mówiąc delikatnie - gestach, jakie nas ostatnio spotkały ze strony Izraela, to jednak okazuje się, że dla tego państwa jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.