loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] A. Andruszkiewicz: Schetyna powinien zrzec się polskiego obywatelstwa i zostać politykiem Niemiec
Opublikowano dnia 11.08.2017 15:49
"Dowiedziałem się, że mamy w Polsce dwóch ambasadorów RFN. Tego oficjalnego, który urzęduje w Warszawie, a także lidera Platformy Obywatelskiej" – powiedział Adam Andruszkiewicz na antenie TVP Info. Polityk ugrupowania Kukiz'15 twierdzi, że Schetyna nie staje w obronie interesów RP, a „oficjalnie broni państwa niemieckiego na terenie Polski”.

Adam Andruszkiewicz, screen YT
Jest to reakcja na publiczne skrytykowanie przez Grzegorza Schetynę koncepcji ubiegania się przez Polskę reparacji wojenne od Niemiec za popełnione w Polsce zbrodnie. Lider Platformy pomysł uzyskania odszkodowań uznał  m.in. za „absurdalny”.
 

Schetyna powinien zrzec się obywatelstwa polskiego i zostać oficjalnie politykiem niemieckim!!! Skoro lider PO, Grzegorz Schetyna oficjalnie opowiedział się przeciw wypłacie Polsce przez Niemcy odszkodowania, to znaczy, że reprezentuje interesy Niemców, a nie Obywateli Rzeczypospolitej. W związku z tym, po weekendzie Pan Schetyna otrzyma ode mnie oficjalny wniosek o obywatelstwo RFN. Niech wyjedzie do Niemiec, zostanie i dam nam spokój!!


- napisał Adam Andruszkiewicz na facebooku.
 źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Perfumy Owsiaka"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Przemysław
Jarasz

Akcja CBŚP w Radomiu. Zatrzymano mężczyznę w związku z uprowadzeniem krakowskiego biznesmena
61-letni Dariusz S. został wczoraj zatrzymany w Radomiu do rozpracowywanej przez organy ścigania - tragicznie zakończonej - sprawy porwania dla okupu krakowskiego biznesmena w 2013 roku. Zaskoczonego mężczyznę pojmali oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzący śledztwo wspólnie w policjantami małopolskiej komendy wojewódzkiej i pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krakowie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.