loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Mężczyzna podczas biegania wepchnął kobietę pod autobus. Potem kompletnie zignorował swoją ofiarę
Opublikowano dnia 11.08.2017 18:43
Londyńska policja zatrzymała poszukiwanego od kilku dni joggera. W maju mężczyzna wepchnął pod koła nadjeżdżającego autobusu mijaną kobietę, wykorzystując do tego pęd swojego biegu. Oburzeni mieszkańcy i media żyły tym zdarzeniem, bo w tym tygodniu opublikowano nagranie miejskiego monitoringu, żeby zidentyfikować sprawcę.

screen YT

Na nagraniu widać jak mężczyzna w trakcie joggingu brutalnie popycha przechodzącą obok niego kobietę na ulicę. Gdyby nie szybka reakcja kierowcy autobusu, prawdopodobnie nie udałoby się uniknąć tragedii. W mediach trwa dyskusja na temat zachowania amatora joggingu. 50-latek pojawia się w kamerze monitoringu po 15 minutach. Wracał tym samym mostem. Co więcej, próbowała go zagadnąć cudem uratowana kobieta, ale on ją zignorował i pobiegł dalej.

źródło: tvp info

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer

Wroga grabież: Polska albo odzyska, co jej się należy od Niemiec, albo już zawsze będzie biedniejsza od Berlina.
W dziale historia o twarzach warszawskiej Syreny: „Maj, rok 1937. Na I Ogólnopolskim Salonie Rzeźby w Warszawie Ludwika Kraskowska-Nitschowa przedstawia projekt pomnika „Syrena – godło Warszawy”
W dziale związek o założeniu organizacji zakładowej w Mokate:
Od niedawna w spółce tej działa Solidarność. Mokate i Solidarność – co wyniknie z takiego związku? 
a także o górniczym krwiodawstwie:

„Krew, składniki krwi i produkty krwiopochodne należą do najczęściej stosowanych środków leczniczych. Choć od wielu lat trwają zaawansowane badania nad pozyskaniem sztucznej krwi, jej produkcja jest jeszcze w powijakach. Dlatego tak ważne jest honorowe dawstwo” - pisze Dariusz Piechowicz

Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 32/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Piotr Zarzycki: 17 września Sowieci użyli przeciwko Polsce więcej czołgów niż Niemcy
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Grzybica ucha
Czy żyjąc we współczesnym świecie umiemy jeszcze egzystować bez telefonu, tabletu lub komputera? Sam jako namiętny twitterowicz łapię się na tym, że trudno jest mi przeżyć kilka dni bez otwarcia aplikacji z "ćwierkającym niebieskim ptaszkiem".
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Bazgranie na Fladze Narodowej
Radość z kibicowania naszym sportowcom jest powszechna. Cieszymy się, gdy Polka lub Polak wygrywa. Śpiewamy hymn narodowy i wysoko powiewamy narodowymi flagami. Ale czy zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze symbole narodowe trzeba chronić i dbać o ich wygląd.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co powiedział generał Chocha pułkownikowi Kuklińskiemu?
- Skoro nie można się dogadać z „naszymi”, to może trzeba zacząć rozmawiać z „tamtymi”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.