loading
Proszę czekać...
[video] Tadeusz Płużański o reklamie "Tigera": Czy to jest głupota czy coś więcej?
Opublikowano dnia 12.08.2017 01:17
- Są to rzeczy skandaliczne, można zadać pytanie czy jest to głupota, czy coś więcej. Myślę, że powtarzalność tych historii, sprawia, że mamy do czynienia jednak z czymś celowym, żeby hejtując polskie wartości przyciągnąć klientów, ale to chyba jest przeciwskuteczne, bo Polacy nie lubią jak się szarga polską historię - mówił Tadeusz Płużański na antenie Telewizji Republika. Odniósł się również do kwestii reparacji.

screen YouTube

- Takie kampanie są jak najbardziej godne potępienia, może warto dodać, że nie pierwszy raz się powtarzają tego typu historie, bo pamiętamy nie tak dawno jedna z niemieckich marek samochodowych postanowiła ulokować produkt przed Pomnikiem Powstańców Warszawskich na Placu Krasińskich, tam gdzie potem przemawiał prezydent Trump z jakże innym przesłaniem. Pamiętam też różne tapety naścienne z bramą obozu koncentracyjnego w Stutthofie.


- mówił Tadeusz Płużański

- Trzeba piętnować od samego początku tego typu kłamstwa, hipokryzję mająca na celu zrobienie kapitału na polskich wartościach, polskich tradycjach, polskich świętościach


- mówił prezes Fundacji Łączka 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Graf
Zero

[Grafzero vlog literacki]: "Psalm jedwabny" Tadeusz Nowak | Jeden wiersz
O czym pisał Tadeusz Nowak?
avatar
Kazimierz
Paczesny

Kazimierz Paczesny: Krym złączony z Rosją
Kilka dni temu Rosja połączyła się z Krymem mostem drogowym, omijając stałym połączeniem teren Ukrainy oraz płacąc A. Rotenbergowi za jego budowę blisko 4 miliardy dolarów amerykańskich.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Okazuje się, że dla Izraela jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania...
Przy wszystkich niemiłych - mówiąc delikatnie - gestach, jakie nas ostatnio spotkały ze strony Izraela, to jednak okazuje się, że dla tego państwa jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.