loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Tadeusz Płużański o reklamie "Tigera": Czy to jest głupota czy coś więcej?
Opublikowano dnia 12.08.2017 01:17
- Są to rzeczy skandaliczne, można zadać pytanie czy jest to głupota, czy coś więcej. Myślę, że powtarzalność tych historii, sprawia, że mamy do czynienia jednak z czymś celowym, żeby hejtując polskie wartości przyciągnąć klientów, ale to chyba jest przeciwskuteczne, bo Polacy nie lubią jak się szarga polską historię - mówił Tadeusz Płużański na antenie Telewizji Republika. Odniósł się również do kwestii reparacji.

screen YouTube

- Takie kampanie są jak najbardziej godne potępienia, może warto dodać, że nie pierwszy raz się powtarzają tego typu historie, bo pamiętamy nie tak dawno jedna z niemieckich marek samochodowych postanowiła ulokować produkt przed Pomnikiem Powstańców Warszawskich na Placu Krasińskich, tam gdzie potem przemawiał prezydent Trump z jakże innym przesłaniem. Pamiętam też różne tapety naścienne z bramą obozu koncentracyjnego w Stutthofie.


- mówił Tadeusz Płużański

- Trzeba piętnować od samego początku tego typu kłamstwa, hipokryzję mająca na celu zrobienie kapitału na polskich wartościach, polskich tradycjach, polskich świętościach


- mówił prezes Fundacji Łączka 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Perfumy Owsiaka"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Przemysław
Jarasz

Akcja CBŚP w Radomiu. Zatrzymano mężczyznę w związku z uprowadzeniem krakowskiego biznesmena
61-letni Dariusz S. został wczoraj zatrzymany w Radomiu do rozpracowywanej przez organy ścigania - tragicznie zakończonej - sprawy porwania dla okupu krakowskiego biznesmena w 2013 roku. Zaskoczonego mężczyznę pojmali oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzący śledztwo wspólnie w policjantami małopolskiej komendy wojewódzkiej i pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krakowie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.