loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Tadeusz Płużański o reklamie "Tigera": Czy to jest głupota czy coś więcej?
Opublikowano dnia 12.08.2017 01:17
- Są to rzeczy skandaliczne, można zadać pytanie czy jest to głupota, czy coś więcej. Myślę, że powtarzalność tych historii, sprawia, że mamy do czynienia jednak z czymś celowym, żeby hejtując polskie wartości przyciągnąć klientów, ale to chyba jest przeciwskuteczne, bo Polacy nie lubią jak się szarga polską historię - mówił Tadeusz Płużański na antenie Telewizji Republika. Odniósł się również do kwestii reparacji.

screen YouTube

- Takie kampanie są jak najbardziej godne potępienia, może warto dodać, że nie pierwszy raz się powtarzają tego typu historie, bo pamiętamy nie tak dawno jedna z niemieckich marek samochodowych postanowiła ulokować produkt przed Pomnikiem Powstańców Warszawskich na Placu Krasińskich, tam gdzie potem przemawiał prezydent Trump z jakże innym przesłaniem. Pamiętam też różne tapety naścienne z bramą obozu koncentracyjnego w Stutthofie.


- mówił Tadeusz Płużański

- Trzeba piętnować od samego początku tego typu kłamstwa, hipokryzję mająca na celu zrobienie kapitału na polskich wartościach, polskich tradycjach, polskich świętościach


- mówił prezes Fundacji Łączka 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer

Wroga grabież: Polska albo odzyska, co jej się należy od Niemiec, albo już zawsze będzie biedniejsza od Berlina.
W dziale historia o twarzach warszawskiej Syreny: „Maj, rok 1937. Na I Ogólnopolskim Salonie Rzeźby w Warszawie Ludwika Kraskowska-Nitschowa przedstawia projekt pomnika „Syrena – godło Warszawy”
W dziale związek o założeniu organizacji zakładowej w Mokate:
Od niedawna w spółce tej działa Solidarność. Mokate i Solidarność – co wyniknie z takiego związku? 
a także o górniczym krwiodawstwie:

„Krew, składniki krwi i produkty krwiopochodne należą do najczęściej stosowanych środków leczniczych. Choć od wielu lat trwają zaawansowane badania nad pozyskaniem sztucznej krwi, jej produkcja jest jeszcze w powijakach. Dlatego tak ważne jest honorowe dawstwo” - pisze Dariusz Piechowicz

Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 32/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl wywiad Cezarego Krysztopy z protestującym przeciwko KOD Zygmuntem Poziomką
Blogi
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Grzybica ucha
Czy żyjąc we współczesnym świecie umiemy jeszcze egzystować bez telefonu, tabletu lub komputera? Sam jako namiętny twitterowicz łapię się na tym, że trudno jest mi przeżyć kilka dni bez otwarcia aplikacji z "ćwierkającym niebieskim ptaszkiem".
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Bazgranie na Fladze Narodowej
Radość z kibicowania naszym sportowcom jest powszechna. Cieszymy się, gdy Polka lub Polak wygrywa. Śpiewamy hymn narodowy i wysoko powiewamy narodowymi flagami. Ale czy zawsze zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze symbole narodowe trzeba chronić i dbać o ich wygląd.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Co powiedział generał Chocha pułkownikowi Kuklińskiemu?
- Skoro nie można się dogadać z „naszymi”, to może trzeba zacząć rozmawiać z „tamtymi”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.