loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Pracownik mediów niemieckiego właściciela Lis o żądaniu reparacji od Niemiec: "To zbrodnia!"
Opublikowano dnia 12.08.2017 14:57
- Uważam, ze wszystko co robi Kaczyński jest już dziś wyprowadzaniem nas z zachodu, a w konsekwencji może być wyprowadzaniem nas z Unii Europejskiej (…) to co on [Kaczyński] robi, to jest zbrodnia i to jest zdrada narodowa. I znowu uprzejmie proszę, z góry informuję, że nie przyjmuję do wiadomości, że te słowa są zbyt mocne, zbyt radykalne. To jest zbrodnia na interesie narodowym, to jest zdrada stanu. Tak uważam. To co robi - mówił Tomasz Lis w TOK FM komentując żądania reparacji od Niemiec za II Wojnę Światową

screen YouTube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Graf
Zero

[Grafzero vlog literacki]: "Psalm jedwabny" Tadeusz Nowak | Jeden wiersz
O czym pisał Tadeusz Nowak?
avatar
Kazimierz
Paczesny

Kazimierz Paczesny: Krym złączony z Rosją
Kilka dni temu Rosja połączyła się z Krymem mostem drogowym, omijając stałym połączeniem teren Ukrainy oraz płacąc A. Rotenbergowi za jego budowę blisko 4 miliardy dolarów amerykańskich.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Okazuje się, że dla Izraela jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania...
Przy wszystkich niemiłych - mówiąc delikatnie - gestach, jakie nas ostatnio spotkały ze strony Izraela, to jednak okazuje się, że dla tego państwa jesteśmy czymś w rodzaju wzorca do naśladowania.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.