loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Pracownik mediów niemieckiego właściciela Lis o żądaniu reparacji od Niemiec: "To zbrodnia!"
Opublikowano dnia 12.08.2017 14:57
- Uważam, ze wszystko co robi Kaczyński jest już dziś wyprowadzaniem nas z zachodu, a w konsekwencji może być wyprowadzaniem nas z Unii Europejskiej (…) to co on [Kaczyński] robi, to jest zbrodnia i to jest zdrada narodowa. I znowu uprzejmie proszę, z góry informuję, że nie przyjmuję do wiadomości, że te słowa są zbyt mocne, zbyt radykalne. To jest zbrodnia na interesie narodowym, to jest zdrada stanu. Tak uważam. To co robi - mówił Tomasz Lis w TOK FM komentując żądania reparacji od Niemiec za II Wojnę Światową

screen YouTube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Perfumy Owsiaka"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Przemysław
Jarasz

Akcja CBŚP w Radomiu. Zatrzymano mężczyznę w związku z uprowadzeniem krakowskiego biznesmena
61-letni Dariusz S. został wczoraj zatrzymany w Radomiu do rozpracowywanej przez organy ścigania - tragicznie zakończonej - sprawy porwania dla okupu krakowskiego biznesmena w 2013 roku. Zaskoczonego mężczyznę pojmali oficerowie Centralnego Biura Śledczego Policji prowadzący śledztwo wspólnie w policjantami małopolskiej komendy wojewódzkiej i pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Krakowie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.