loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kolejne przesłuchania ws. Amber Gold. Zeznaje były doradca zarządu spółki Emil Marat
Opublikowano dnia 13.09.2017 10:55
Sejmowa komisja śledcza rozpoczęła przesłuchanie b. doradcy zarządu Amber Gold Emila Marata. Po południu zostanie przesłuchany były członek rady nadzorczej spółki - Paweł Kunachowicz.

screen video

To dwie osoby, które w ostatnim okresie działalności Amber Gold doradzały Marcinowi P. 


– powiedziała przewodnicząca komisji Małgorzata Wassermann.

Marcin P. składając w czerwcu zeznania przed komisją stwierdził, że Marat uprzedzał go o czynnościach ABW związanych z jego spółką, a także wspominał o możliwości wykorzystania jego kontaktów z politykami Kancelarii Premiera. Emil Marat w specjalnie wydanym oświadczeniu wszystkiemu zaprzeczył.

źródło: tvpparlament.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Trzy wizyty jednej pani, czyli praca leczy
Był pogodny wieczór. Tata Łukaszka długo jeździł po osiedlu i nie mógł znaleźć wolnego miejsca do parkowania. Wreszcie wypatrzył jedno wolno koło osiedlowego domu. Tam też podjechał i zatrzymał auto, prostopadle do chodnika.
avatar
Paweł
Janowski

Paweł Janowski: Papua na Eurowizji
Z zapartym tchem czekałem na wynik obiektywnego głosowania, naprawdę z zapartym. Przyznaję, że nic tak mnie nie wzrusza od lat, nic mnie tak nie zapiera, jak uczciwe, obiektywne, głosowanie na gwiazdorków i gwiazdeczki jednego kwadransa. Wczoraj byli, dziś już nikt ich nie pamięta. Przebierają się, zmienią płeć, zapuszczają brody do pasa, wydziwiają jak tylko się da, a przy okazji coś tam śpiewają. I tak w kółko. Eurowizja.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wałęsa idzie na rekord
Jestem przekonany, że Lecha Wałęsę stać na jeszcze więcej w autodestrukcji resztek dawnego autorytetu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.