loading
Proszę czekać...
Przedstawiciele klubów parlamentarnych w Pałacu prezydenckim. Trwają konsultacje ws. reformy sądownictwa
Opublikowano dnia 13.09.2017 15:02
Zakończyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami klubu Prawa i Sprawiedliwości. Szef klubu PiS Ryszard Terlecki, rzecznik PiS Beata Mazurek, szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka Stanisław Piotrowicz, oraz poseł Arkadiusz Mularczyk przybyli na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. 

Krzyszof Sitkowski/KPRP - prezydent.pl

Prezydent powiedział, że rozumie dalszą potrzebę prac w Sejmie nad ustawami. Około 25 września poznamy ostateczny kształt tych ustaw 


– powiedział po spotkaniu Ryszard Terlecki. Dodał, że rozmawiano o szczegółach proponowanych ustaw, jednak podjęto decyzję, że nie będą one w tej chwili upubliczniane.

W następnej kolejności Andrzej Duda będzie rozmawiał z delagacją Platformy Obywatelskiej. 

źródło: do rzeczy, niezalezna.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Waldemar
Żyszkiewicz

Waldemar Żyszkiewicz: Macron i teoria pajacowania
Nie możesz zgrywać pajaca – ofuknął Emmanuel Macron, obecny mieszkaniec Pałacu Elizejskiego, francuskiego nastolatka. Dlaczego?
avatar
Portal
Stoczniowy

Minister Mariusz Błaszczak: marynarka wojenna jest ważna dla niepodległości Polski
W niedzielę 24 czerwca br. minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak wziął udział w obchodach święta Marynarki Wojennej RP. Szef resortu obrony znaczną część swojego przemówienia poświęcił modernizacji technicznej floty wojennej.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Trzaskowski vs. Polska – 2:0 (rzecz o futbolu)
Trzeba sobie powiedzieć i to, że dawno a może nigdy dotąd nie przeszliśmy przynajmniej fazy eliminacji na Mundial w sposób tak przekonujący. I tego Nawałce zapomnieć nie powinniśmy obok bardzo udanego Euro.\n\nNo i ten wqrw obecny to też na plus chłopakom i Nawałce! Nauczyliśmy się wreszcie, że „nic się nie stało, Polacy nic się nie stało” to hymn skończonych i na zawsze przegranych frajerów. My chcemy wygrywać a jak nie wygrywamy to jest złość, wiele złości i najczęściej powtarzane słowo jest powtarzane jeszcze częściej. I tak ma być bo się nam gladiatorzy murawy przyzwyczaja, że „nic się nie stało”.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.