loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Przedstawiciele klubów parlamentarnych w Pałacu prezydenckim. Trwają konsultacje ws. reformy sądownictwa
Opublikowano dnia 13.09.2017 15:02
Zakończyło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z przedstawicielami klubu Prawa i Sprawiedliwości. Szef klubu PiS Ryszard Terlecki, rzecznik PiS Beata Mazurek, szef sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka Stanisław Piotrowicz, oraz poseł Arkadiusz Mularczyk przybyli na spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą. 

Krzyszof Sitkowski/KPRP - prezydent.pl

Prezydent powiedział, że rozumie dalszą potrzebę prac w Sejmie nad ustawami. Około 25 września poznamy ostateczny kształt tych ustaw 


– powiedział po spotkaniu Ryszard Terlecki. Dodał, że rozmawiano o szczegółach proponowanych ustaw, jednak podjęto decyzję, że nie będą one w tej chwili upubliczniane.

W następnej kolejności Andrzej Duda będzie rozmawiał z delagacją Platformy Obywatelskiej. 

źródło: do rzeczy, niezalezna.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niemieckie obozy zagłady
Chcemy, aby nazwa każdego obozu przypominała o jego założycielach - Niemcach.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kosmonauta bez stopnia generalskiego?
Mirosław Hermaszewski może stracić swój stopień.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: CBA rozbiło kolejną szajkę. Wyłudzili 30 mln zł zwrotu VAT, wyprali 161 mln zł
Prezes i wiceprezes dużej warszawskiej agencji pracy tymczasowej zostali zatrzymani przez agentów CBA z Łodzi oraz wspierających ich żołnierzy Żandarmerii Wojskowej. Do tej samej sprawy policjanci z komendy wojewódzkiej zatrzymali członka zarządu spółki zajmującej się pośrednictwem pracy. Wszyscy wpadli w ręce agentów i policji w Warszawie. Sprawa dotyczy działania grupy przestępczej, która w latach 2014 - 2016 wyłudziła zwrot podatku VAT na kwotę ponad 30 mln zł i wyprała ponad 161 mln zł pochodzących z przestępstw.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.