loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] E. Kopacz: To nie Schetyna jest problemem, a Kaczyński i jego ugrupowanie, które zagraża wolności
Opublikowano dnia 14.09.2017 12:48
Ewa Kopacz była dzisiaj gościem Doroty Warakomskiej w Poranku Radia TOK FM.

Ewa Kopacz, screen YT

Sondaże to jest ostatnia rzecz, jaką politycy powinni się przejmować. Największym sondażem jest sondaż w dniu wyborów. My ciężko pracowaliśmy przez ostatnie 2 lata i będziemy ciężko pracować przez kolejne dwa lata. Po to, by pokazać odsłonę normalnej Polski, a nie tej którą zafundował nam PiS z Kaczyńskim na czele


- mówiła Ewa Kopacz.
 

To nie Grzegorz Schetyna jest dzisiaj problemem, to problemem jest Kaczyński i jego ugrupowanie, które zagraża wolności i demokracji. Dzisiaj personalia powinny zejść na drugi plan, najważniejsza jest jedność opozycji. Musimy być silni i zjednoczeni, aby przekonać wyborców, że jest alternatywa dla PiSu, który z arogancją przejmuje się naszymi wartościami


- dodała była premier.
 


źródło: twitter, TOK FM
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: 100-lecie odzyskania niepodległości także na Oleandrach?
Odzyskiwanie niepodległości było dłuższym procesem, nie jednorazowym fajerwerkiem. Kraków odegrał w tym procesie rolę niepoślednią.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecka prasa o amerykańskiej gospodarce za Trumpa. Skąd my to znamy?
Niemiecka gazeta przyznaje: "Wiadomości o rychłym upadku amerykańskiej gospodarki okazały się przedwczesne. Od 20 stycznia 2017 rządzi Donald Trump. Nie spowodowało to ruiny gospodarczej. Przeciwnie, gospodarka kwitnie". 
avatar
Adrian
Wachowiak

Wachowiak: Co Prezydent zrobił dla wyjaśnienia Smoleńska? Sakiewicz, Zybertowicz i TweetUp w Republice
Nie ustają emocje związane z rekonstrukcją rządu, a w szczególności związane z odwołaniem ministra ON Antoniego Macierewicza i roli prezydenta Andrzeja Dudy w tym procesie. Wczoraj w internecie znów lekko się zagotowało. Tym razem poszło o słowa Tomasza Sakiewicza, który stwierdził, że prezydent RP jest “beneficjentem” katastrofy smoleńskiej i że jako urzędująca głowa państwa nie zrobił nic dla jej wyjaśnienia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.