loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kolejarski turniej piłkarski
Opublikowano dnia 15.09.2017 11:56
Na boisku w Barcicach koło Starego Sącza odbywa się Turniej Piłkarski organizowany przez Małopolską Regionalną Sekcję Kolejarzy NSZZ Solidarność.

Tygodnik Solidarność
W rozgrywanym po raz 18-ty Turnieju bierze udział 13 drużyn reprezentujących różnorodne spółki i zakłady kolejowe z trzech województw: małopolskiego śląskiego i podkarpackiego. Tegoroczną ciekawostką jest udział piłkarskiej reprezentacji NEVAG-u, producenta taboru kolejowego. W sumie w rozgrywkach uczestniczy  ponad 200 zawodników, a w towarzyszącym Turniejowi pikniku ponad 500 osób z różnych organizacji związkowych. 

Spotkaniu i Turniejowi rozgrywanemu równolegle na dwóch boiskach towarzyszy też loteria charytatywna, z której dochód ma być przeznaczony na pomoc dla trzech kolejarzy będących w potrzebie ze względów zdrowotnych. Jak podkreśla Henryk Sikora szef Sekcji Regionalnej spotkanie to jest jedną z niewielu okazji integracji braci kolejarskiej, która w wyniku absurdalnych reorganizacji została podzielona między różne spółki nie zawsze pozostających nawe3t w Grupie PKP. 

Zakończenie Turnieju przewidziano na późne godziny popołudniowe. 

Adam Zyzman
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Perfumy Owsiaka"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Przetarg na obsługę smoka
Podobizna łasego na dziewice potwora stoi na głazie u podnóża Wawelu, u wejścia do jaskini zwanej Smoczą Jamą.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.