loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Kolejarski turniej piłkarski
Opublikowano dnia 15.09.2017 11:56
Na boisku w Barcicach koło Starego Sącza odbywa się Turniej Piłkarski organizowany przez Małopolską Regionalną Sekcję Kolejarzy NSZZ Solidarność.

Tygodnik Solidarność
W rozgrywanym po raz 18-ty Turnieju bierze udział 13 drużyn reprezentujących różnorodne spółki i zakłady kolejowe z trzech województw: małopolskiego śląskiego i podkarpackiego. Tegoroczną ciekawostką jest udział piłkarskiej reprezentacji NEVAG-u, producenta taboru kolejowego. W sumie w rozgrywkach uczestniczy  ponad 200 zawodników, a w towarzyszącym Turniejowi pikniku ponad 500 osób z różnych organizacji związkowych. 

Spotkaniu i Turniejowi rozgrywanemu równolegle na dwóch boiskach towarzyszy też loteria charytatywna, z której dochód ma być przeznaczony na pomoc dla trzech kolejarzy będących w potrzebie ze względów zdrowotnych. Jak podkreśla Henryk Sikora szef Sekcji Regionalnej spotkanie to jest jedną z niewielu okazji integracji braci kolejarskiej, która w wyniku absurdalnych reorganizacji została podzielona między różne spółki nie zawsze pozostających nawe3t w Grupie PKP. 

Zakończenie Turnieju przewidziano na późne godziny popołudniowe. 

Adam Zyzman
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.