loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Donald Trump na forum ONZ: "Patriotyzm poprowadził Polaków do walki o wolność"
Opublikowano dnia 19.09.2017 17:26
- Stany Zjednoczone mają wielką siłę i cierpliwość, ale jeśli będą zmuszone do obrony siebie lub swoich sojuszników, nie będą miału innego wyboru, jak całkowicie zniszczyć Koreę Północną - mówił dziś na sesji zgromadzenia ONZ prezydent USA Donald Trump. Jako przykład patriotyzmu amerykański prezydent podał Polaków.

zrzut ekranu - Facebook.com

"Patriotyzm poprowadził Polaków do walki o wolność".

- mówił Trump.

Prezydent USA wezwał także do "wielkiego ożywienia narodów, odrodzenia ich ducha, dumy, ludzi i patriotyzmu". Stwierdził również, że Kim Dzong Un prowadzi samobójczą misję dla siebie i swojego reżimu. Donald Trump podkreślał, że rzeczą niedopuszczalną jest wspieranie militarnie i finansowe reżimu północnokoreańskiego przez niektóre kraje i przekonywał że nadszedł czas, aby wszystkie państwa podjęły współpracę mającą na celu izolację reżimu, dopóki ten nie zaprzestanie wrogich działań./ Źródło: Fox News, dorzeczy.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.