loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Donald Trump na forum ONZ: "Patriotyzm poprowadził Polaków do walki o wolność"
Opublikowano dnia 19.09.2017 17:26
- Stany Zjednoczone mają wielką siłę i cierpliwość, ale jeśli będą zmuszone do obrony siebie lub swoich sojuszników, nie będą miału innego wyboru, jak całkowicie zniszczyć Koreę Północną - mówił dziś na sesji zgromadzenia ONZ prezydent USA Donald Trump. Jako przykład patriotyzmu amerykański prezydent podał Polaków.

zrzut ekranu - Facebook.com

"Patriotyzm poprowadził Polaków do walki o wolność".

- mówił Trump.

Prezydent USA wezwał także do "wielkiego ożywienia narodów, odrodzenia ich ducha, dumy, ludzi i patriotyzmu". Stwierdził również, że Kim Dzong Un prowadzi samobójczą misję dla siebie i swojego reżimu. Donald Trump podkreślał, że rzeczą niedopuszczalną jest wspieranie militarnie i finansowe reżimu północnokoreańskiego przez niektóre kraje i przekonywał że nadszedł czas, aby wszystkie państwa podjęły współpracę mającą na celu izolację reżimu, dopóki ten nie zaprzestanie wrogich działań./ Źródło: Fox News, dorzeczy.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wideoczat z por.Arturem Wosztylem
Blogi
avatar
Andrzej
Fajda

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Andrzeja Fajdy: "...każdy demonstrować może..."
...trochę lepiej lub trochę gorzej...
avatar
Przemysław
Jarasz

Jarasz: senator Misiołek opuścił PO, bo po skrytykowaniu Budki stracił na Śląsku partyjne wpływy?
Znacznie szerszy kontekst – niż mogłoby się to wydawać – ma wczorajsza decyzja śląskiego senatora Andrzeja Misiołka o wystąpieniu ze struktur Platformy Obywatelskiej. Mógł to być raczej ruch wyprzedzający ze strony parlamentarzysty po tym, jak zaczął być w ostatnich tygodniach marginalizowany w strukturach śląskiej PO. Jak ustaliliśmy, najpierw pod koniec listopada Misiołek pożegnał się z piastowanym przez lata fotelem szefa zabrzańskiego koła partii. Zaś w miniony poniedziałek nie tylko nie mógł ubiegać się o stanowisko szefa władz regionalnych PO, do którego aspirował, ale nawet nie wszedł do zarządu regionalnego, w którym dotąd zasiadał. Zresztą czując pismo nosem, w ogóle nie pojawił się w Katowicach na wyborach. Tajemnicą poliszynela jest, iż taka utrata wpływów to „zapłata” za publiczne i wręcz pisemne skrytykowanie pochodzącego z Zabrza wiceszeprzewodniczącego władz krajowych PO – Borysa Budki za jego nieszczęsny wywiad dla niemieckiej prasy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Krakowski Europejczyk (pożegnanie dyrektora MCK)
To właśnie On wprowadzał podwawelski gród na europejskie salony.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.