loading
Proszę czekać...
[video] Australijscy blogerzy biorą na warsztat "Niezwyciężonych" IPN
Opublikowano dnia 20.09.2017 14:10
Australijscy blogerzy, znani na Youtube jako "JET Crew", podzielili się na videoblogu swoją opinią na temat filmu "Niepokonani". Przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej produkcja opowiada o najnowszej historii naszego kraju. 

screen YT
Blogerzy nie kryli poruszenia filmem. Ich reakcje były bardzo żywiołowe i na swój sposób specyficzne. Widać jednak wyraźnie, że waleczność i odwaga naszych przodków zrobiła na nich duże wrażenie. Warto zobaczyć, jak panowie przyczynili się do rozpowszechnienia animacji o historii naszego kraju.źródło: youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.