loading
Proszę czekać...
[video] Australijscy blogerzy biorą na warsztat "Niezwyciężonych" IPN
Opublikowano dnia 20.09.2017 14:10
Australijscy blogerzy, znani na Youtube jako "JET Crew", podzielili się na videoblogu swoją opinią na temat filmu "Niepokonani". Przygotowana przez Instytut Pamięci Narodowej produkcja opowiada o najnowszej historii naszego kraju. 

screen YT
Blogerzy nie kryli poruszenia filmem. Ich reakcje były bardzo żywiołowe i na swój sposób specyficzne. Widać jednak wyraźnie, że waleczność i odwaga naszych przodków zrobiła na nich duże wrażenie. Warto zobaczyć, jak panowie przyczynili się do rozpowszechnienia animacji o historii naszego kraju.źródło: youtube
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Akcja ratunkowa akwarystów pod M-3
Kiedy zaczęła się panika, mało kto przypominał sobie buńczuczne zapowiedzi. Do tych osób należał oczywiście tata Łukaszka. Lutowego popołudnia siedział spokojnie w kuchni i spokojnie popijając herbatę obserwował miotające się po mieszkaniu mamę i babcię Łukaszka.
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Porażka inicjatorów "antysemickiej fali" w Polsce
Jest oczywiście czuły punkt w polskiej tożsamości dotyczący II wojny światowej. To jest nasza powszechna jeszcze świadomość, że walczyliśmy od samego początku z Niemcami, że mieliśmy Armię Krajową, że pomagaliśmy Żydom pod groźbą kary śmierci. Tej świadomości nie mają ani Zachód, ani USA, ani światowa opinia publiczna.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Sendlerowa na cenzurowanym
Po kończących się właśnie feriach zimowych, sprawa patrona dla Zespołu Szkół w Izdebniku z pewnością powróci.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.