loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lech Wałęsa do Sławomira Cenckiewicza: Wnuku ubeka bezczelnie łamiesz prawo
Opublikowano dnia 21.09.2017 11:42
Lech Wałęsa zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym ostro atakuje Sławomira Cenckiewicza. Były prezydent oskarża historyka o łamanie prawa, kłamstwa i pomówienia na jego temat. Nazywa go "wnukiem ubeka". Prof. Sławomir Cenckiewicz sam odkrył ubeckie konotacje swojego dziadka i sam je upublicznił.

Lech Wałęsa, screen YT

Panie Cenckiewicz wnuku U-beka bezczelnie łamiesz prawo to Ci tu publicznie udowadniam. Zatrudniasz ludzi w IPN z wyrokami udostępniając im dostęp do materiałów by mogli je układać wygodnie do swojej koncepcji. Mam wszystkie możliwe dowody w tym wyroki sadowe. A Ty swoje kłamstwa i pomówienia


- pisze Lech Wałęsa.
 

Przypominam, dopóki nie są wyroki sądownie zmienione nie wolno inaczej interpretować jak w wyroku. Po co sądy, po co wyroki. Oto dowody Twojego łamania prawa kłamstwami i pomówieniami. Mam:
1.Prawomocny Wyrok sądu lustracyjnego [potwierdzający w wyroku moją prawdę a nie Twoją i podrabianie dokumentacji i opinia grafologów.
2.Zaświadczenie z IPN pokrzywdzonego o nie agenturalności 
.3. Wszystkie możliwe wyroki sadowe z Wyszkowskim o pomówienie i kłamstwa w tej sprawie..
4.IPN wielokrotnie powtarza, że przeciw mnie podrabiano dokumenty. Że wmawiano Wam byście w to uwierzyli..
5.Druga opinia grafologa z TVP, trzecia opinia grafologa z udziałem mec. Widackiego. więc 3 do 1 na moją stronę .


- czytamy we wpisie.
 

Za tak bezczelne łamanie prawa musi Pan Cęnckiewicz odpowiedzieć.


- podsumowuje były prezydent.źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Normalność kontra totalny odlot
Ostatnie 2,5 roku rządów PiS w znacznym stopniu przywróciło wreszcie w Polsce normalność, choć jest jeszcze nad czym popracować, po blisko 30 latach zaniedbań. Obudziło jednak totalne wariactwo polityczne i niesłychaną frustrację ze strony przegranej opozycji - coraz bardziej antypolskiej i antypaństwowej. Przypomniało w ich wydaniu takie stare demony jak: liberum veto, zdrada i zaprzaństwo, powszechne wręcz kłamstwo stosowane w debacie politycznej. Wzmogły one jeszcze szaleństwa szkodników polskiego interesu narodowego, zaktywizowało tzw. V-kolumnę, wszelkich wrogów polskości, patriotyzmu, tradycji, a nawet zdrowego rozsądku.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Uprzejma motornicza i nieczuli pasażerowie
Ta historia, którą pochwaliło się na Facebooku Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Krakowie ma dwa oblicza: radosne i smutne.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Nigdy po roku 1989 nie było tak dużej pomocy dla rodzin wychowujących dzieci
Już ponad 2 lata realizowany jest program Rodzina 500 plus, rusza właśnie program wyprawki szkolnej dla wszystkich uczących się dzieci w wysokości 300 zł wypłacanej corocznie przed rozpoczęciem roku szkolnego, realizowane jest także finansowanie darmowych podręczników w szkołach podstawowych i w ostatniej już klasie gimnazjum, co oznacza, że wsparcie państwa dla rodzin wychowujących dzieci jest obecnie najwyższe w naszej najnowszej historii po roku 1989.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.