loading
Proszę czekać...
Lech Wałęsa do Sławomira Cenckiewicza: Wnuku ubeka bezczelnie łamiesz prawo
Opublikowano dnia 21.09.2017 11:42
Lech Wałęsa zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym ostro atakuje Sławomira Cenckiewicza. Były prezydent oskarża historyka o łamanie prawa, kłamstwa i pomówienia na jego temat. Nazywa go "wnukiem ubeka". Prof. Sławomir Cenckiewicz sam odkrył ubeckie konotacje swojego dziadka i sam je upublicznił.

Lech Wałęsa, screen YT

Panie Cenckiewicz wnuku U-beka bezczelnie łamiesz prawo to Ci tu publicznie udowadniam. Zatrudniasz ludzi w IPN z wyrokami udostępniając im dostęp do materiałów by mogli je układać wygodnie do swojej koncepcji. Mam wszystkie możliwe dowody w tym wyroki sadowe. A Ty swoje kłamstwa i pomówienia


- pisze Lech Wałęsa.
 

Przypominam, dopóki nie są wyroki sądownie zmienione nie wolno inaczej interpretować jak w wyroku. Po co sądy, po co wyroki. Oto dowody Twojego łamania prawa kłamstwami i pomówieniami. Mam:
1.Prawomocny Wyrok sądu lustracyjnego [potwierdzający w wyroku moją prawdę a nie Twoją i podrabianie dokumentacji i opinia grafologów.
2.Zaświadczenie z IPN pokrzywdzonego o nie agenturalności 
.3. Wszystkie możliwe wyroki sadowe z Wyszkowskim o pomówienie i kłamstwa w tej sprawie..
4.IPN wielokrotnie powtarza, że przeciw mnie podrabiano dokumenty. Że wmawiano Wam byście w to uwierzyli..
5.Druga opinia grafologa z TVP, trzecia opinia grafologa z udziałem mec. Widackiego. więc 3 do 1 na moją stronę .


- czytamy we wpisie.
 

Za tak bezczelne łamanie prawa musi Pan Cęnckiewicz odpowiedzieć.


- podsumowuje były prezydent.źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wydarzenie bez precedensu - ratingi Polski w górę, Włoch w dół
1.W ostatni piątek jedna z 3 największych agencji ratingowych Moody’s obniżyła rating Włoch o jeden stopień z Baa2 do Baa3 uzasadniając to wyraźną zmianą strategii budżetowej włoskiego rządu i znacząco podniesionym deficytem, zdecydowanie wyższym niż oczekiwano.
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za umiarkowany sukces.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.