loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lech Wałęsa do Sławomira Cenckiewicza: Wnuku ubeka bezczelnie łamiesz prawo
Opublikowano dnia 21.09.2017 11:42
Lech Wałęsa zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym ostro atakuje Sławomira Cenckiewicza. Były prezydent oskarża historyka o łamanie prawa, kłamstwa i pomówienia na jego temat. Nazywa go "wnukiem ubeka". Prof. Sławomir Cenckiewicz sam odkrył ubeckie konotacje swojego dziadka i sam je upublicznił.

Lech Wałęsa, screen YT

Panie Cenckiewicz wnuku U-beka bezczelnie łamiesz prawo to Ci tu publicznie udowadniam. Zatrudniasz ludzi w IPN z wyrokami udostępniając im dostęp do materiałów by mogli je układać wygodnie do swojej koncepcji. Mam wszystkie możliwe dowody w tym wyroki sadowe. A Ty swoje kłamstwa i pomówienia


- pisze Lech Wałęsa.
 

Przypominam, dopóki nie są wyroki sądownie zmienione nie wolno inaczej interpretować jak w wyroku. Po co sądy, po co wyroki. Oto dowody Twojego łamania prawa kłamstwami i pomówieniami. Mam:
1.Prawomocny Wyrok sądu lustracyjnego [potwierdzający w wyroku moją prawdę a nie Twoją i podrabianie dokumentacji i opinia grafologów.
2.Zaświadczenie z IPN pokrzywdzonego o nie agenturalności 
.3. Wszystkie możliwe wyroki sadowe z Wyszkowskim o pomówienie i kłamstwa w tej sprawie..
4.IPN wielokrotnie powtarza, że przeciw mnie podrabiano dokumenty. Że wmawiano Wam byście w to uwierzyli..
5.Druga opinia grafologa z TVP, trzecia opinia grafologa z udziałem mec. Widackiego. więc 3 do 1 na moją stronę .


- czytamy we wpisie.
 

Za tak bezczelne łamanie prawa musi Pan Cęnckiewicz odpowiedzieć.


- podsumowuje były prezydent.źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Kolejna rewolucja w rosyjskiej strefie wpływów, tym razem aksamitna w Armenii
Wszystko wskazuje na to, że fala protestów w Armenii, które zaczęły się w ubiegły poniedziałek, po wczorajszych akcjach policji może się wymknąć spod kontroli. Dziś kolejny dzień demonstracji ulicznych, ale obserwuje się też dość istotne zmiany. Po raz pierwszy wśród protestujących pojawili się ludzie w wojskowych uniformach, jak informuje ormiańska stacja radiowa Azatujon, są to żołnierze, którzy ze swym dowódcą w randze pułkownika postanowili pokazać, że „wojsko jest z narodem”.
avatar
poseł Janusz
Szewczak

Janusz Szewczak: Sztukmistrz z Londynu znów nadaje
Były minister finansów Jan Vincent Rostowski mistrz kreatywnej księgowości znów wciska przysłowiową ciemnotę, że to rząd PO-PSL i on osobiście uszczelnili system podatkowy w tym VAT i podjęli walkę z nielegalnym hazardem i chwali się, że był „niezmiernie skuteczny do końca”. Jaki trzeba mieć tupet, ile pychy i zakłamania, żeby tak jak były wicepremier, minister finansów Jan Vincent Rostowski kłamliwie atakować, krytykować i pouczać polski rząd, gdy samemu powinno się odpowiadać nie tylko przed komisją śledczą, co już wkrótce nastąpi, ale i przed Trybunałem Stanu, za to co uczyniło się Polsce, Polakom, a zwłaszcza polskim finansom publicznym.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Zdrajcy śmieją się nam w nos
Apeluję do prezydenta Andrzeja Dudy o szybkie zajęcie się tą bardzo ważną z punktu widzenia imponderabiliów narodowych oraz polityki historycznej sprawą
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.