loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lech Wałęsa do Sławomira Cenckiewicza: Wnuku ubeka bezczelnie łamiesz prawo
Opublikowano dnia 21.09.2017 11:42
Lech Wałęsa zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis, w którym ostro atakuje Sławomira Cenckiewicza. Były prezydent oskarża historyka o łamanie prawa, kłamstwa i pomówienia na jego temat. Nazywa go "wnukiem ubeka". Prof. Sławomir Cenckiewicz sam odkrył ubeckie konotacje swojego dziadka i sam je upublicznił.

Lech Wałęsa, screen YT

Panie Cenckiewicz wnuku U-beka bezczelnie łamiesz prawo to Ci tu publicznie udowadniam. Zatrudniasz ludzi w IPN z wyrokami udostępniając im dostęp do materiałów by mogli je układać wygodnie do swojej koncepcji. Mam wszystkie możliwe dowody w tym wyroki sadowe. A Ty swoje kłamstwa i pomówienia


- pisze Lech Wałęsa.
 

Przypominam, dopóki nie są wyroki sądownie zmienione nie wolno inaczej interpretować jak w wyroku. Po co sądy, po co wyroki. Oto dowody Twojego łamania prawa kłamstwami i pomówieniami. Mam:
1.Prawomocny Wyrok sądu lustracyjnego [potwierdzający w wyroku moją prawdę a nie Twoją i podrabianie dokumentacji i opinia grafologów.
2.Zaświadczenie z IPN pokrzywdzonego o nie agenturalności 
.3. Wszystkie możliwe wyroki sadowe z Wyszkowskim o pomówienie i kłamstwa w tej sprawie..
4.IPN wielokrotnie powtarza, że przeciw mnie podrabiano dokumenty. Że wmawiano Wam byście w to uwierzyli..
5.Druga opinia grafologa z TVP, trzecia opinia grafologa z udziałem mec. Widackiego. więc 3 do 1 na moją stronę .


- czytamy we wpisie.
 

Za tak bezczelne łamanie prawa musi Pan Cęnckiewicz odpowiedzieć.


- podsumowuje były prezydent.źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niech szkoły zaopiekują się miejscami pamięci
Umiejętna praca wychowawcza nauczycieli przyniosłaby znakomite rezultaty w tej materii.
avatar
Przemysław
Jarasz

Koniec psychozy strachu wśród kobiet w Zabrzu. Policja wytropiła zboczeńca
Koniec horroru i życia w strachu kobiet w śródmieściu Zabrza. Mężczyzna, który w okolicy podziemnego przejścia pod torami kolejowymi przy ul. Damrota (nieopodal stadionu Górnika Zabrze) napadał na kobiety, został wytropiony i zatrzymany przez zabrzańskich policjantów. Na wniosek prokuratury sąd wysłał go za kraty na co najmniej trzy miesiące. Jednakże za usiłowanie zgwałcenia trzech kobiet i doprowadzenia ich do tzw. innej czynności seksualnej, mężczyźnie grozi do 12 lat więzienia. Kara ta może zostać zwiększona o połowę, gdyż podejrzany działał w warunkach recydywy. Zaledwie w 2015 roku opuścił mury więzienia, gdzie odsiadywał wyrok również za przestępstwa na tle seksualnym.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Michael Bartsch [TAZ]: "..."Różaniec do granic" został Euroregionowi Nysa oszczędzony"
Straszna, po prostu straszna jest ta niemiecka propaganda. Jest tak nieznośna, tak nachalna, że nawet gdyby się człowiek bronił przed tym rękami i nogami, to jednak trudno nie doszukiwać się analogii do propagandy z tamtych najbardziej mrocznych czasów. Kiedyś miałem w ręku numer wychodzącej przed wojną (i w czasie wojny) bardzo popularnej na Śląsku gazety „Der Oberschlesische Wanderer" (Górnośląski wędrowiec) poświęconej w dużym stopniu tematyce polsko-niemieckiego pogranicza (w latach dwudziestych i wcześnej pojawiały się tam nawet teksty w języku polskim). Wierzcie mi, ale ta dzisiejsza Polen-Hetze bardzo przypomina i w niczym nie ustępuje - przynajmniej pod względem nachalności - tamtej antypolskiej nagonce z lat poprzedzających wojnę, choć oczywiście jej charakter jest nieco inny.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.