loading
Proszę czekać...
Pogotowie przeciwpowodziowe w Małopolsce. Deszcz nie przestaje padać
Opublikowano dnia 23.09.2017 11:00
Bardzo silne opady spowodowały stan alarmowy w Polsce południowej. Służby obserwują stan wód Wisły i jej dopływów.

morguefile.com
Z piątku na sobotę w okolicach Oświęcimia spadło około 60l/m3 wody. W całej Małopolsce alarm powodziowy został przekroczony w dwóch miejscowościach, pogotowie przeciwpowodziowe obowiązuje w prawie 20 gminach, w tym w Krakowie.

Na sobotę meteorologowie zapowiadają intensywne deszcze, stan alarmowy może zatem objąć więcej miejsc. Służby wojewódzkie i straż pożarna monitorują sprawę i trwają w gotowości do ewentualnych działań.źródło: TVP Info, TT 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Akcja ratunkowa akwarystów pod M-3
Kiedy zaczęła się panika, mało kto przypominał sobie buńczuczne zapowiedzi. Do tych osób należał oczywiście tata Łukaszka. Lutowego popołudnia siedział spokojnie w kuchni i spokojnie popijając herbatę obserwował miotające się po mieszkaniu mamę i babcię Łukaszka.
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Porażka inicjatorów "antysemickiej fali" w Polsce
Jest oczywiście czuły punkt w polskiej tożsamości dotyczący II wojny światowej. To jest nasza powszechna jeszcze świadomość, że walczyliśmy od samego początku z Niemcami, że mieliśmy Armię Krajową, że pomagaliśmy Żydom pod groźbą kary śmierci. Tej świadomości nie mają ani Zachód, ani USA, ani światowa opinia publiczna.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Sendlerowa na cenzurowanym
Po kończących się właśnie feriach zimowych, sprawa patrona dla Zespołu Szkół w Izdebniku z pewnością powróci.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.