loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Pogotowie przeciwpowodziowe w Małopolsce. Deszcz nie przestaje padać
Opublikowano dnia 23.09.2017 11:00
Bardzo silne opady spowodowały stan alarmowy w Polsce południowej. Służby obserwują stan wód Wisły i jej dopływów.

morguefile.com
Z piątku na sobotę w okolicach Oświęcimia spadło około 60l/m3 wody. W całej Małopolsce alarm powodziowy został przekroczony w dwóch miejscowościach, pogotowie przeciwpowodziowe obowiązuje w prawie 20 gminach, w tym w Krakowie.

Na sobotę meteorologowie zapowiadają intensywne deszcze, stan alarmowy może zatem objąć więcej miejsc. Służby wojewódzkie i straż pożarna monitorują sprawę i trwają w gotowości do ewentualnych działań.źródło: TVP Info, TT 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.