loading
Proszę czekać...
Tomasz Wróblewski pozamiatał spór o ustawę dekoncentracyjną mediów
Opublikowano dnia 23.09.2017 12:25
Trwa spór na temat zapowiadanego przez rząd projektu ustawy o tzw. dekoncentracji mediów, zdania są bardzo podzielone. Oto rozmowa, która odbyła się w socjalmediach.

morguefile.com

Rozumiem obawy, ale państwo musi mieć kontrolę nad mediami na swym obszarze. Inaczej to tak, jakby pozwalać grasować po kraju obcym wojskom

- napisał Rafał Ziemkiewicz. 
 

Tak jest, panie Ziemkiewicz. Media muszą być pod kontrolą rządu. Tak jak to jest w Rosji, Chinach, Korei Płn. Wtedy jest porządek. Bolszewik

- odpisał dziennikarzowi "Do Rzeczy" internauta określający siebie, jako "zwolennik wolnego rynku' o poglądach liberalnych na politykę i gospodarkę.


Do sprawy odniósł się były naczelny tygodnika "Wprost", obecny dziennikarz Polskiego Radia 24, Tomasz Wróblewski:

Rzecz nie w tym żeby państwo polskie miało kontrolę, ale zadne inne zeby jej nie miało. Ani politycznej ani rynkowej.

Otóż to. Np. czy jest jakaś konserwatywna, katolicka gazeta z niemieckim właścicielem? Jeśli nie, to oznacza, że kapitał ma poglądy

- zawtórował kolejny internauta.


źródło: TT
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Akcja ratunkowa akwarystów pod M-3
Kiedy zaczęła się panika, mało kto przypominał sobie buńczuczne zapowiedzi. Do tych osób należał oczywiście tata Łukaszka. Lutowego popołudnia siedział spokojnie w kuchni i spokojnie popijając herbatę obserwował miotające się po mieszkaniu mamę i babcię Łukaszka.
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Porażka inicjatorów "antysemickiej fali" w Polsce
Jest oczywiście czuły punkt w polskiej tożsamości dotyczący II wojny światowej. To jest nasza powszechna jeszcze świadomość, że walczyliśmy od samego początku z Niemcami, że mieliśmy Armię Krajową, że pomagaliśmy Żydom pod groźbą kary śmierci. Tej świadomości nie mają ani Zachód, ani USA, ani światowa opinia publiczna.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Sendlerowa na cenzurowanym
Po kończących się właśnie feriach zimowych, sprawa patrona dla Zespołu Szkół w Izdebniku z pewnością powróci.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.