loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Tomasz Wróblewski pozamiatał spór o ustawę dekoncentracyjną mediów
Opublikowano dnia 23.09.2017 12:25
Trwa spór na temat zapowiadanego przez rząd projektu ustawy o tzw. dekoncentracji mediów, zdania są bardzo podzielone. Oto rozmowa, która odbyła się w socjalmediach.

morguefile.com

Rozumiem obawy, ale państwo musi mieć kontrolę nad mediami na swym obszarze. Inaczej to tak, jakby pozwalać grasować po kraju obcym wojskom

- napisał Rafał Ziemkiewicz. 
 

Tak jest, panie Ziemkiewicz. Media muszą być pod kontrolą rządu. Tak jak to jest w Rosji, Chinach, Korei Płn. Wtedy jest porządek. Bolszewik

- odpisał dziennikarzowi "Do Rzeczy" internauta określający siebie, jako "zwolennik wolnego rynku' o poglądach liberalnych na politykę i gospodarkę.


Do sprawy odniósł się były naczelny tygodnika "Wprost", obecny dziennikarz Polskiego Radia 24, Tomasz Wróblewski:

Rzecz nie w tym żeby państwo polskie miało kontrolę, ale zadne inne zeby jej nie miało. Ani politycznej ani rynkowej.

Otóż to. Np. czy jest jakaś konserwatywna, katolicka gazeta z niemieckim właścicielem? Jeśli nie, to oznacza, że kapitał ma poglądy

- zawtórował kolejny internauta.


źródło: TT
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Konstytucja
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Baby-boom także w Zabrzu. Pozytywny efekt programu 500+ widać w centrum porodowym
Baby-boom dotarł i do Zabrza. Na poród w należącym do gminy nowoczesnym Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu - Biskupicach decyduje się coraz więcej kobiet. Dyrekcja placówki zapewnia i potwierdza, że pacjentki doceniają kompetencje personelu, przestronne, wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny sale porodowe oraz kompleksowość oferty zabrzańskiej placówki. Nie bez znaczenia wydaje się jednak w tym kontekście prorodzinna polityka obecnego rządu, w tym zwłaszcza program 500+. 
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: Poderżnął gardło partnerce na ostatniej randce, bo kobieta postanowiła odejść
Prokuratura Rejonowa w Rudzie Śląskiej skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Arkadiuszowi Z., który podciął gardło swej partnerce, bo ta postanowiła się z nim rozstać. Ofiara na szczęście przeżyła, a mężczyzna odpowiadać będzie przed Sądem Okręgowym w Gliwicach za usiłowanie zabójstwa. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.