loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video - podaj dalej] Skandal. "Niezwyciężeni" IPN zablokowani na YouTube
Opublikowano dnia 23.09.2017 16:12
- Ten film jest już niedostępny z powodu naruszenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jan Kołowski - głosi komunikat na na YT w miejsce słynnego już na całym świecie filmu IPN "Niezwyciężeni". Zablokowana jest anglojęzyczna wersja filmu

screen YouTube
Zablokowana wersja anglojęzyczna dostępna na profilu FB IPNnnnWersja w języku polskim na tyle jeszcze nie przeszkadza, że wciąż jest dostępna: Wersję anglojęzyczną podają sobie kolejni internauci
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Pierwszy polski oficer w NATO" może zostać patronem warszawskiego liceum
Generał Ryszard Kukliński został dopisany na listę kandydatów na nowego patrona XLIV Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Co mówi list otwarty ważnych niemieckich polityków sprzeciwiających się budowie NS2?
20 lutego na łamach dziennika Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) ukazał się list 7 niemieckich europosłów i posłów do Bundestagu, sprzeciwiających się budowie gazociągu Nord Stream 2.
avatar
Przemysław
Jarasz

Śledczy ze Śląska rozwikłali zagadkę śmierci polskiego szofera we Włoszech
Policjanci i prokuratorzy z Sosnowca rozwikłali zagadkę śmierci polskiego kierowcy TIR-a we Włoszech w 2014 roku. Pomimo umorzenia sprawy przez włoskie organa ścigania, prowadzone przez polskich śledczych długie i skomplikowane śledztwo doprowadziło właśnie do zatrzymania i przedstawienia zarzutów karnych 49-letniemu mieszkańcowi Małopolski. Zdaniem śledczych to on stał za tym tajemniczym zgonem. Grozi mu do 10 lat więzienia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.