loading
Proszę czekać...
[video - podaj dalej] Skandal. "Niezwyciężeni" IPN zablokowani na YouTube
Opublikowano dnia 23.09.2017 16:12
- Ten film jest już niedostępny z powodu naruszenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika Jan Kołowski - głosi komunikat na na YT w miejsce słynnego już na całym świecie filmu IPN "Niezwyciężeni". Zablokowana jest anglojęzyczna wersja filmu

screen YouTube
Zablokowana wersja anglojęzyczna dostępna na profilu FB IPNnnnWersja w języku polskim na tyle jeszcze nie przeszkadza, że wciąż jest dostępna: Wersję anglojęzyczną podają sobie kolejni internauci
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: US Navy - nowy niszczyciel rakietowy typu Arleigh Burke odebrany
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych US Navy odebrała nowy okręt. To niszczyciel USS Thomas Hudner, wyposażony w kierowane pociski rakietowe Tomahawk. Okręt zbudowała amerykańska stocznia General Dynamics Bath Iron Works.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Trzeba wznieść w Krakowie dwa obiecane kombatantom pomniki
Okazja jest znakomita: rok stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.