loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Witold Gadowski wzywa do protestu przeciwko kandydaturze "Pokotu" Holland do Oscara
Opublikowano dnia 23.09.2017 17:23
- Film "Pokot", zły warsztatowo, antykatolicki, nie może reprezentować Polski w konkursie oscarowym. Protestujmy przeciwko tej nominacji - pisze Witold Gadowski

screen YouTube
Fim "Pokot" będący ekranizacją książki Olgi Tokarczuk, opowiada o wydarzeniach w małej miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, w której dochodzi do morderstw myśliwych, których mieliby dokonywac radykalni ekolodzy w obronie zwierząt. Jest krytyką zarówno samej koncepcji myśliwstwa, jak i rzekomo wstecznej, katolickiej polskiej prowincji n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Wciąż głośno o filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter, ale to nie jedyna taka produkcja
Wciąż głośno o antypolskim filmie z naszą Rołzą von Thun und Soweiter w roli głównej, ale nie jest to jedyna tego rodzaju produkcja w niemieckich państwowych mediach z ostatnich dni. I zapewniam, że bywają jeszcze bardziej wredne.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Piwosz ukarany
Złodziejowi nie wolno zbliżyć się do stacji benzynowej na odległość bliższą niż 100 metrów.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.