loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Witold Gadowski wzywa do protestu przeciwko kandydaturze "Pokotu" Holland do Oscara
Opublikowano dnia 23.09.2017 17:23
- Film "Pokot", zły warsztatowo, antykatolicki, nie może reprezentować Polski w konkursie oscarowym. Protestujmy przeciwko tej nominacji - pisze Witold Gadowski

screen YouTube
Fim "Pokot" będący ekranizacją książki Olgi Tokarczuk, opowiada o wydarzeniach w małej miejscowości w Kotlinie Kłodzkiej, w której dochodzi do morderstw myśliwych, których mieliby dokonywac radykalni ekolodzy w obronie zwierząt. Jest krytyką zarówno samej koncepcji myśliwstwa, jak i rzekomo wstecznej, katolickiej polskiej prowincji n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Maciej
Skotnicki

Maciej Skotnicki: Rozumiem Twoją frustrację
Może wybierasz się na Czarny Protest. Wydaje Ci się, że popierasz postulaty na nim przedstawiane. Jednak, czy chcesz firmować swoją twarzą tę sprawę?
avatar
Jerzy
Bukowski

KdSZZwZzRORwSPPPMKoPTdMK
Myślę, że trzeba jak najszybciej zgłosić tę nazwę do Księgi Rekordów Guinnessa.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Mafia w Warszawie wyłudzała pieniądze i kamienice, ze wsparciem z budżetu państwa
Wczoraj Komisja Weryfikacyjna pod przewodnictwem Patryka Jakiego zaprezentowała raport dotyczący wyłudzeń zarówno środków finansowych jak i nieruchomości w naturze przez grupę mecenasa Roberta N. (przez wiele lat dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, brata urzędniczki zatrudnionej w ministerstwie sprawiedliwości za rządów PO-PSL, beneficjentki wielu milionów złotych pochodzących z tego procederu).
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.