loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Walter Chełstowski: "Dyktatura. Służalcy dzisiejszej władzy. Wszędzie. Nie mogę spać"
Opublikowano dnia 23.09.2017 19:42
- K…wa. To jest dyktatura. Dzisiaj , w moim Kraju. W Polsce. Popierana czynnie przez demokratyczną większość współobywateli. Oraz , niebywale szybko, zwiększającą się ilość służalców dzisiejszej władzy. Wszędzie, gdzie tylko spojrzę. W sądach, mediach, administracji , samorządach …..wszędzie. Nie mogę spać po nocach , widząc to. - pisze wyraźnie roztrzęsiony Walter Chełstowski były działacz KOD i współpracownik Jerzego Owsiaka

screen YouTube

Paskudny gen odpowiedzialności. Albo głupoty. Bo po jaką cholerę zajmuję się dzisiejszymi i przyszłymi losami Polski ? Przecież jakoś daję sobie radę. Na rachunki , skromnie bardzo ale starcza. Na razie. Żona wspaniała. Dzieci dorosłe , mądre, samodzielne i cudowne. Choć głupie , bo mimo namów nie chcą wyemigrować do jakiegokolwiek normalnego kraju. Wnuki już chodzą samodzielnie, na własnych nóżkach. Nawet na jedno z Nich jest 500+. Więc o co mi chodzi ?


- pisze Chełstowski

Muszę dożywotnio się z nim męczyć. Z tym cholernym poczuciem odpowiedzialności za Polskę.


- pisze współtwórca KOD

Pić można codziennie. Ale to tylko krystalizuje myśli. I wściekły wkurw. Na Rodaków. Gdybym był młodszy…. Och , dobrze że nie jestem. Bo różne bardziej niż radykalne myśli i pomysły na ich realizacje przychodziły by mi do głowy. Nie wyemigruję bo już za późno.


- czytamy w poście na FB

Nie ważne różnice naszych poglądów . Ważny jest cel. Precz z dyktaturą.


- kończy dramatycznie
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer

Chcemy pracowniczej konstytucji!
Na Zachodzie układy zbiorowe pracy to chleb powszedni. U nas wciąż uważane są za archaizm, rozwiązanie niepotrzebne i niepraktyczne. Niesłusznie – i dlatego Solidarność będzie o nie walczyć. O tym w Temacie Tygodnia 43. numeru „TS”, poświęconym właśnie układom zbiorowym.
Nauczyciele potrzebni od zaraz
Od początku wprowadzania zmian w oświacie straszono, że wielu nauczycieli
straci pracę. Tymczasem w niektórych szkołach nawet kilka tygodni
po rozpoczęciu roku szkolnego brakowało dydaktyków. Jak to w końcu jest ze zwolnieniami nauczycieli po reformie? Barbara Michałowska.
Grupa Wyszehradzka – więcej pragmatyzmu, mniej romantyzmu
Chociaż pozornie zgadzamy się we wszystkim, nie można zapominać, że w politycznych sojuszach każdy z partnerów ma swoje interesy. Nie inaczej jest w przypadku Grupy Wyszehradzkiej. O tym, czy rzeczywiście tak bardzo po drodze Węgrom i Polakom – dla „TS” pisze Dominik Héjj.
Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 43/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Dr Waldemar Kozioł Udomowienie nie polonizacja banków
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wielkie inwestycje w Polsce ukazują prorosyjskość i proniemieckość partii opozycyjnych
Pod koniec poprzedniego tygodnia na sesji rady miejskiej w Elblągu, minister gospodarki morskiej Marek Gróbarczyk przedstawił lokalizację kanału żeglugowego przez Mierzeję Wiślaną, która znacząco skróci drogę morską do portu przeładunkowego zlokalizowanego w tym mieście.
avatar
Barbara
Piela

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowe plastusie Barbary Pieli: Grodzka, HGW i Kijowski
"Trzeba być sobą", plastelina, skala 1:10
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Oryginalna walka ze stresem
A może reakcja przełożonych była zbyt pochopna?
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.