loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Walter Chełstowski: "Dyktatura. Służalcy dzisiejszej władzy. Wszędzie. Nie mogę spać"
Opublikowano dnia 23.09.2017 19:42
- K…wa. To jest dyktatura. Dzisiaj , w moim Kraju. W Polsce. Popierana czynnie przez demokratyczną większość współobywateli. Oraz , niebywale szybko, zwiększającą się ilość służalców dzisiejszej władzy. Wszędzie, gdzie tylko spojrzę. W sądach, mediach, administracji , samorządach …..wszędzie. Nie mogę spać po nocach , widząc to. - pisze wyraźnie roztrzęsiony Walter Chełstowski były działacz KOD i współpracownik Jerzego Owsiaka

screen YouTube

Paskudny gen odpowiedzialności. Albo głupoty. Bo po jaką cholerę zajmuję się dzisiejszymi i przyszłymi losami Polski ? Przecież jakoś daję sobie radę. Na rachunki , skromnie bardzo ale starcza. Na razie. Żona wspaniała. Dzieci dorosłe , mądre, samodzielne i cudowne. Choć głupie , bo mimo namów nie chcą wyemigrować do jakiegokolwiek normalnego kraju. Wnuki już chodzą samodzielnie, na własnych nóżkach. Nawet na jedno z Nich jest 500+. Więc o co mi chodzi ?


- pisze Chełstowski

Muszę dożywotnio się z nim męczyć. Z tym cholernym poczuciem odpowiedzialności za Polskę.


- pisze współtwórca KOD

Pić można codziennie. Ale to tylko krystalizuje myśli. I wściekły wkurw. Na Rodaków. Gdybym był młodszy…. Och , dobrze że nie jestem. Bo różne bardziej niż radykalne myśli i pomysły na ich realizacje przychodziły by mi do głowy. Nie wyemigruję bo już za późno.


- czytamy w poście na FB

Nie ważne różnice naszych poglądów . Ważny jest cel. Precz z dyktaturą.


- kończy dramatycznie
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Tatrzańska aplikacja
Jednym z ułatwień jest nabywanie biletów wstępu do TPN przy pomocy telefonów komórkowych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Komornik na Oleandrach
Czy zajęcie przez komornika jednego pomieszczenia w Domu im. Józefa Piłsudskiego na Oleandrach będzie czymś na kształt wsadzenia nogi w drzwi przez jego prawowitego właściciela?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: "Jaki patron dla kolebki "Solidarności"?
Wybór patrona dla Stoczni Gdańskiej jest czymś więcej niż nadanie imienia jakiemuś innemu zakładowi pracy w Polsce.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.