loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa w PR24: Czy musimy złożyć Czarnym Wdowom ofiarę z niechcianych dzieci?
Opublikowano dnia 03.10.2017 10:55
- Pewni włoscy bioetycy, których nazwisk z braku znajomości włoskiego nie powtórzę, postawili niedawno tezę według której nie ma powodu, żeby nie można było zabijać noworodków, w ramach swego rodzaju aborcji postnatalnej. Włoscy naukowcy uznali, że noworodek ma jeszcze na tyle niewykształconą osobowość, że nie jest jeszcze człowiekiem. - Wychowanie niechcianego dziecka może być zbyt dużym brzemieniem dla rodziny i społeczeństwa. Nie możemy zakazać aborcji, tylko dlatego, że płód, a potem urodzone dziecko, mają jedynie potencjał, by stać się osobą – napisali w "Journal of Medical Ethic". I nie jest to pierwszy przypadek rozważań tego typu na postępowych uniwersytetach - mówił Cezary Krysztopa w felietonie dla Polskiego Radia 24 Cezary Krysztopa

Polskie Radio 24

- Jutro [Dzisiaj - przyp. red.] mają zamiar demonstrować feministki i aborterzy spod znaku Czarnego Protestu. Ich głównym zmartwieniem jest to, żeby można było w miarę bezproblemowo zabijać dzieci. Trudno dziś wyrokować jakie te protesty będą miały zasięg, jako jedna z emanacji ciamajdanu, raczej świata nie zawojują, ale z drugiej strony, zdarzyło im się już w proteście przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego wyprowadzić na ulicę pewną liczbę, głównie kobiet, liczbę która na zachodzie byłaby uznana za nieistotną, ale Prawo i Sprawiedliwość przestraszyła na tyle, że uwaliło w dość żenujący sposób projekt Ordo Iuris i od tej pory dzieci w szpitalach, głównie z powodu podejrzenia o Zespół Downa i Zespół Turnera, zabijane są już na konto Prawa i Sprawiedliwości.


- mówił redaktor Tysol.pl w Polskim Radio 24

Wtedy zostanie nam jedno. Korzystając z podbudowy naukowej bio (przepraszam, nie należy im się to określenie, ale lepszego nie znam) etyków z Włoch i podzielających ich opinię kolegów, moglibyśmy zebrać na Placu Defilad większą grupę niechcianych dzieci i złożyć w ofierze przebłagalnej w nadziei, że to wystarczy żeby zaspokoić wściekłość Czarnych Wdów.


- mówił Cezary Krysztopa odpowiadając na pytanie co będziemy musieli zrobić jeśli Prawo i Sprawiedliwość znowu przestraszy się Czarnych Protestów.

Całości audycji można wysłuchać na stronie Polskiego Radia 24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Szerokie rozumienie sodomii
Jestem przekonany, że szef resortu obrony miał na myśli biblijne, a nie podręcznikowe rozumienie pojęcia sodomii.
avatar
Jerzy
Bukowski

Kukliński patrzy na defiladę
Marzę, aby w roku 100-lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości śp. generał Ryszard Kukliński został wreszcie zaliczony w poczet kawalerów jej najwyższego odznaczenia - Orderu Orła Białego.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukoski: Chwilowa zgoda narodowa
Związek Harcerstwa Polskiego nie będzie narażony na wplątanie go w żenującą rozgrywkę prowadzoną przez reprezentantów dwóch zwaśnionych obozów politycznych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.