loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa w PR24: Czy musimy złożyć Czarnym Wdowom ofiarę z niechcianych dzieci?
Opublikowano dnia 03.10.2017 10:55
- Pewni włoscy bioetycy, których nazwisk z braku znajomości włoskiego nie powtórzę, postawili niedawno tezę według której nie ma powodu, żeby nie można było zabijać noworodków, w ramach swego rodzaju aborcji postnatalnej. Włoscy naukowcy uznali, że noworodek ma jeszcze na tyle niewykształconą osobowość, że nie jest jeszcze człowiekiem. - Wychowanie niechcianego dziecka może być zbyt dużym brzemieniem dla rodziny i społeczeństwa. Nie możemy zakazać aborcji, tylko dlatego, że płód, a potem urodzone dziecko, mają jedynie potencjał, by stać się osobą – napisali w "Journal of Medical Ethic". I nie jest to pierwszy przypadek rozważań tego typu na postępowych uniwersytetach - mówił Cezary Krysztopa w felietonie dla Polskiego Radia 24 Cezary Krysztopa

Polskie Radio 24

- Jutro [Dzisiaj - przyp. red.] mają zamiar demonstrować feministki i aborterzy spod znaku Czarnego Protestu. Ich głównym zmartwieniem jest to, żeby można było w miarę bezproblemowo zabijać dzieci. Trudno dziś wyrokować jakie te protesty będą miały zasięg, jako jedna z emanacji ciamajdanu, raczej świata nie zawojują, ale z drugiej strony, zdarzyło im się już w proteście przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego wyprowadzić na ulicę pewną liczbę, głównie kobiet, liczbę która na zachodzie byłaby uznana za nieistotną, ale Prawo i Sprawiedliwość przestraszyła na tyle, że uwaliło w dość żenujący sposób projekt Ordo Iuris i od tej pory dzieci w szpitalach, głównie z powodu podejrzenia o Zespół Downa i Zespół Turnera, zabijane są już na konto Prawa i Sprawiedliwości.


- mówił redaktor Tysol.pl w Polskim Radio 24

Wtedy zostanie nam jedno. Korzystając z podbudowy naukowej bio (przepraszam, nie należy im się to określenie, ale lepszego nie znam) etyków z Włoch i podzielających ich opinię kolegów, moglibyśmy zebrać na Placu Defilad większą grupę niechcianych dzieci i złożyć w ofierze przebłagalnej w nadziei, że to wystarczy żeby zaspokoić wściekłość Czarnych Wdów.


- mówił Cezary Krysztopa odpowiadając na pytanie co będziemy musieli zrobić jeśli Prawo i Sprawiedliwość znowu przestraszy się Czarnych Protestów.

Całości audycji można wysłuchać na stronie Polskiego Radia 24

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Prezent Pana Hilarego
Dzisiaj zadzwonił do mnie mój stary znajomy – to repatriant z Kazachstanu, który przyjechał do Polski w pierwszych latach „pieriestrojki”
avatar
Waldemar
Biniecki

Zablokujmy wspólnie amerykańskie ustawy S. 447 i HR 1226. Czas na działanie.
„Obrona Polski jest dzisiaj naszym najświętszym i najważniejszym obowiązkiem.” Karol Rozmarek pierwszy prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Tata
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.