loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Patryk Jaki: "Koniec Dekretu Bieruta. Ta ustawa załatwia przyszłość"
Opublikowano dnia 11.10.2017 20:06
- W ustawie mamy wiele zapisów. Koniec zwrotów dla osób nieżyjących, brak zgody na reaktywowane spółki, a przede wszystkim koniec hańby dla Polski. Czyli koniec dla oddawania kamienic z ludźmi! Państwo ma służyć obywatelom. Prawda jest taka, że jeśli nie ustalimy tej ustawy to problem z reprywatyzacją możemy mieć nawet za sto lat. Koniec Dekretu Bieruta. Ta ustawa załatwia przyszłość - mówił dziś w Telewizji Republika Patryk Jaki.

zrzut ekranu - Youtube.com

Staramy się zrobić wszystko, aby HGW stawiła się na zeznaniach. Jeżeli zmiana jej statusu nie da skutku to będzie znaczyło, że pani prezydent ma coś do ukrycia. Jeżeli teraz powie nie to oznacza jedno. Boi się stawić przed organem sprawiedliwości.

- mówił.
 

Nie da się napisać ustawy, która miałaby wyregulować te wszystkie przestępstwa w całej Polsce, ale z pewnością ona będzie to ułatwiać. Wiele spraw, które pojawia się w prasie będzie mogło być sprawiedliwe potraktowane. Tego typu ustawy nie było jeszcze w Polsce. W 2008 r PO proponowało w projekcie oddawanie również handlarzom roszczeń. To miał być ten niby ich wielki projekt?

- tłumaczył polityk PiS.

/ Źródło: Telewizja Republikan
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Perfumy Owsiaka"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Przetarg na obsługę smoka
Podobizna łasego na dziewice potwora stoi na głazie u podnóża Wawelu, u wejścia do jaskini zwanej Smoczą Jamą.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.