loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Oświadczenie w sprawie publikacji Super Express n/t rzekomego "zakazu handlu w soboty"
Opublikowano dnia 12.10.2017 11:53
W związku z publikacjami dziennika Super Express oraz portalu internetowego www.se.pl zawierającymi nieprawdziwe informacje dotyczące stanowiska NSZZ "Solidarność" w sprawie projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele Krajowy Sekretariat Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ "Solidarność" oraz Komitet Inicjatywy Ustawodawczej Ustawy o ograniczeniu handlu w niedziele oświadcza, iż niezmiennie stoi na stanowisku, iż ograniczenia handlu powinny dotyczyć wszystkich niedziel w miesiącu, zgodnie z zapisami projektu, pod którym podpisało się ponad pół miliona obywateli.

SBHiU NSZZ "S"
Doniesienia dziennika Super Express oraz portalu se.pl jakoby "Solidarność" była gotowa zgodzić się na ograniczenia w handlu zaledwie w dwie niedziele w miesiącu w zamian za dwie soboty wolne od pracy w tej branży są całkowicie nieprawdziwe i stanowią rażący przykład złamania elementarnych zasad rzetelności dziennikarskiej.
 
Oświadczamy również, że jeżeli Super Express oraz portal se.pl nadal będzie rozpowszechniał sprzeczne z prawdą informacje na temat stanowiska NSZZ "Solidarność" w sprawie ograniczenia handlu w niedziele, podejmiemy odpowiednie kroki prawne.   
 
 
Alfred Bujara
przewodniczący Krajowego Sekretariatu Banków, Handlu i Ubezpieczeń NSZZ "Solidarność"
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Pietruszka
Pan, który w osiedlowym sklepiku handlował warzywami znienacka podniósł cenę pietruszki.
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Perfumy Owsiaka"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Przetarg na obsługę smoka
Podobizna łasego na dziewice potwora stoi na głazie u podnóża Wawelu, u wejścia do jaskini zwanej Smoczą Jamą.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.