loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Włochy jak Polska oplecione różańcem. "Za pięknym przykładem polskich braci"
Opublikowano dnia 13.10.2017 08:49
Polska akcja "Różaniec do Granic" odbiła się szerokim echem na całym świecie. Ponad milion osób uczestniczyło w spontanicznej akcji modlitewnej, w której modlono się w sposób szczególny za pokój na świecie. Ponad milion osób uczestniczyło w spontanicznej akcji modlitewnej, w której modlono się w sposób szczególny za pokój na świecie. Okazuje się, że pomysł postanowili wykorzystać Włosi. "Za pięknym przykładem polskich braci 13 października o godz. 17.30 rozpoczniemy modlitwę różańcową. Prośmy Maryję, by uchroniła Włochy i Europę od islamu" - czytamy w oficjalnym zaproszeniu do modlitwy.

zrzut ekranu - twitter.com

"Matka Boża uczy nas, że różaniec jest najpotężniejszą bronią przed złem i może powstrzymać wojnę czy katastrofy naturalne.
100 lat od objawień w Fatimie błagajmy o to wpiątek, 13 października 2017 roku o 17.30. Zjednoczeni, wznieśmy modlitwę do nieba."

 

/ Źródło: Twitter.com, http://www.aiasm.it/ 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.