loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Włochy jak Polska oplecione różańcem. "Za pięknym przykładem polskich braci"
Opublikowano dnia 13.10.2017 08:49
Polska akcja "Różaniec do Granic" odbiła się szerokim echem na całym świecie. Ponad milion osób uczestniczyło w spontanicznej akcji modlitewnej, w której modlono się w sposób szczególny za pokój na świecie. Ponad milion osób uczestniczyło w spontanicznej akcji modlitewnej, w której modlono się w sposób szczególny za pokój na świecie. Okazuje się, że pomysł postanowili wykorzystać Włosi. "Za pięknym przykładem polskich braci 13 października o godz. 17.30 rozpoczniemy modlitwę różańcową. Prośmy Maryję, by uchroniła Włochy i Europę od islamu" - czytamy w oficjalnym zaproszeniu do modlitwy.

zrzut ekranu - twitter.com

"Matka Boża uczy nas, że różaniec jest najpotężniejszą bronią przed złem i może powstrzymać wojnę czy katastrofy naturalne.
100 lat od objawień w Fatimie błagajmy o to wpiątek, 13 października 2017 roku o 17.30. Zjednoczeni, wznieśmy modlitwę do nieba."

 

/ Źródło: Twitter.com, http://www.aiasm.it/ 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Prezent Pana Hilarego
Dzisiaj zadzwonił do mnie mój stary znajomy – to repatriant z Kazachstanu, który przyjechał do Polski w pierwszych latach „pieriestrojki”
avatar
Waldemar
Biniecki

Zablokujmy wspólnie amerykańskie ustawy S. 447 i HR 1226. Czas na działanie.
„Obrona Polski jest dzisiaj naszym najświętszym i najważniejszym obowiązkiem.” Karol Rozmarek pierwszy prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Tata
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.