loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Włochy jak Polska oplecione różańcem. "Za pięknym przykładem polskich braci"
Opublikowano dnia 13.10.2017 08:49
Polska akcja "Różaniec do Granic" odbiła się szerokim echem na całym świecie. Ponad milion osób uczestniczyło w spontanicznej akcji modlitewnej, w której modlono się w sposób szczególny za pokój na świecie. Ponad milion osób uczestniczyło w spontanicznej akcji modlitewnej, w której modlono się w sposób szczególny za pokój na świecie. Okazuje się, że pomysł postanowili wykorzystać Włosi. "Za pięknym przykładem polskich braci 13 października o godz. 17.30 rozpoczniemy modlitwę różańcową. Prośmy Maryję, by uchroniła Włochy i Europę od islamu" - czytamy w oficjalnym zaproszeniu do modlitwy.

zrzut ekranu - twitter.com

"Matka Boża uczy nas, że różaniec jest najpotężniejszą bronią przed złem i może powstrzymać wojnę czy katastrofy naturalne.
100 lat od objawień w Fatimie błagajmy o to wpiątek, 13 października 2017 roku o 17.30. Zjednoczeni, wznieśmy modlitwę do nieba."

 

/ Źródło: Twitter.com, http://www.aiasm.it/ 

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Zakończono budowę pomnika gen. Kuklińskiego
Monument robi spore wrażenie, chociaż osobiście wolałbym, żeby był on figuralny, a nie symboliczny.
avatar
Przemysław
Jarasz

Wielka akcja służb przeciwko mafii paliwowej: 300 policjantów, 80 lokalizacji, 20 zatrzymanych
Ponad 300 policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wzięło udział w akcji przeciwko gangowi paliwowemu, który nielegalnie przerabiał olej smarowy oraz opałowy na olej napędowy i wprowadzał go na rynek jako pełnowartościowy produkt, oczywiście bez opłacenia podatków. W efekcie jednoczesnego wejścia do 80 miejsc na terenie całego kraju, zatrzymano 20 osób, zlikwidowano odbarwialnię olejów i zabezpieczono 200 tysięcy litrów paliwa, którego wartość szacuje się na około 880 tys. zł. Z ustaleń policjantów wynika, że członkowie grupy mogli wprowadzić na rynek ponad 1,5 mln litrów oleju, wartego nie mniej niż 7 mln zł.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jak sprytnie poradzić sobie z reliktami komunizmu?
Problemy z pamiątkami minionego ustroju mają też inne dawniej zniewolone przez Sowietów państwa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.