loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ostrzeżenia najwyższego stopnia dla Pomorza. Zbliża się sztorm
Opublikowano dnia 13.10.2017 09:22
W związku z trudnymi warunkami pogodowymi Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia meteorologiczne oraz hydrologiczne.

Pixabay.com/CC0

Wiatr, który pojawił się nad Polską może być bardzo niebezpieczny. Najtrudniejsza sytuacja może panować na Wybrzeżu i w regionach północno-zachodnich. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia. Również warunki hydrologiczne miejscami są trudne – IMGW wydał alerty hydrologiczne.

Strefa brzegowa wschodnia będzie zmagać się z wiatrem skręcającym na północno-zachodnią część Polski – powieje z siłą 7 do 8, a w porywach do 9-10 stopni w skali Beauforta.

Nad Bałtykiem wystąpi silny sztorm. Wiatr powieje z południowego zachodu i zachodu, rano skręci na północno-zachodni. Jego siła będzie klasyfikowana jako 6 do 7, w porywach 8 do 9 stopnia w skali Beauforta. Na wschodzie wieczorem i początkowo w nocy porywy mogą dojść do 10-tego stopnia.

/ Źródło: telewizjarepublika.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.