loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Ostrzeżenia najwyższego stopnia dla Pomorza. Zbliża się sztorm
Opublikowano dnia 13.10.2017 09:22
W związku z trudnymi warunkami pogodowymi Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia meteorologiczne oraz hydrologiczne.

Pixabay.com/CC0

Wiatr, który pojawił się nad Polską może być bardzo niebezpieczny. Najtrudniejsza sytuacja może panować na Wybrzeżu i w regionach północno-zachodnich. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia. Również warunki hydrologiczne miejscami są trudne – IMGW wydał alerty hydrologiczne.

Strefa brzegowa wschodnia będzie zmagać się z wiatrem skręcającym na północno-zachodnią część Polski – powieje z siłą 7 do 8, a w porywach do 9-10 stopni w skali Beauforta.

Nad Bałtykiem wystąpi silny sztorm. Wiatr powieje z południowego zachodu i zachodu, rano skręci na północno-zachodni. Jego siła będzie klasyfikowana jako 6 do 7, w porywach 8 do 9 stopnia w skali Beauforta. Na wschodzie wieczorem i początkowo w nocy porywy mogą dojść do 10-tego stopnia.

/ Źródło: telewizjarepublika.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Prezent Pana Hilarego
Dzisiaj zadzwonił do mnie mój stary znajomy – to repatriant z Kazachstanu, który przyjechał do Polski w pierwszych latach „pieriestrojki”
avatar
Waldemar
Biniecki

Zablokujmy wspólnie amerykańskie ustawy S. 447 i HR 1226. Czas na działanie.
„Obrona Polski jest dzisiaj naszym najświętszym i najważniejszym obowiązkiem.” Karol Rozmarek pierwszy prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Tata
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.