loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Patryk Jaki do HGW: Jak można tak bezpardonowo atakować niezależność sądów i konstytucję?
Opublikowano dnia 13.10.2017 13:06
- Czego dowiedzieliśmy się z konferencji pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz? Dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że wszyscy są winni w sprawie reprywatyzacji, tylko nie ona. A w szczególności winne są, po kolei: poprzedni rząd, służby, prokuratury i sądy - mówił na briefingu będącym odpowiedzią na konferencję prasową Hanny Gronkiewicz - Waltz wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

screen TT

Ja mam takie pytanie publiczne do pani prezydent: Jak można tak bezpardonowo atakować niezależność sądów i konstytucję? 

Ja chcę państwu powiedzieć, że mam nadzieję, że wkrótce KRS odniesie się do tak bezpardonowego ataku na nieawisłość i niezależność sądów. Spieszymy się, bo pewnie za godzinę będzie konferencja pana rzecznika [KRS] Żurka, który odniesie się do tak bezprecedensowego ataku na niezależność i niezawisłosć sądów


- mówił Patryk Jakinn\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.