loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Patryk Jaki do HGW: Jak można tak bezpardonowo atakować niezależność sądów i konstytucję?
Opublikowano dnia 13.10.2017 13:06
- Czego dowiedzieliśmy się z konferencji pani prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz? Dowiedzieliśmy się przede wszystkim, że wszyscy są winni w sprawie reprywatyzacji, tylko nie ona. A w szczególności winne są, po kolei: poprzedni rząd, służby, prokuratury i sądy - mówił na briefingu będącym odpowiedzią na konferencję prasową Hanny Gronkiewicz - Waltz wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

screen TT

Ja mam takie pytanie publiczne do pani prezydent: Jak można tak bezpardonowo atakować niezależność sądów i konstytucję? 

Ja chcę państwu powiedzieć, że mam nadzieję, że wkrótce KRS odniesie się do tak bezpardonowego ataku na nieawisłość i niezależność sądów. Spieszymy się, bo pewnie za godzinę będzie konferencja pana rzecznika [KRS] Żurka, który odniesie się do tak bezprecedensowego ataku na niezależność i niezawisłosć sądów


- mówił Patryk Jakinn\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Zakończono budowę pomnika gen. Kuklińskiego
Monument robi spore wrażenie, chociaż osobiście wolałbym, żeby był on figuralny, a nie symboliczny.
avatar
Przemysław
Jarasz

Wielka akcja służb przeciwko mafii paliwowej: 300 policjantów, 80 lokalizacji, 20 zatrzymanych
Ponad 300 policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wzięło udział w akcji przeciwko gangowi paliwowemu, który nielegalnie przerabiał olej smarowy oraz opałowy na olej napędowy i wprowadzał go na rynek jako pełnowartościowy produkt, oczywiście bez opłacenia podatków. W efekcie jednoczesnego wejścia do 80 miejsc na terenie całego kraju, zatrzymano 20 osób, zlikwidowano odbarwialnię olejów i zabezpieczono 200 tysięcy litrów paliwa, którego wartość szacuje się na około 880 tys. zł. Z ustaleń policjantów wynika, że członkowie grupy mogli wprowadzić na rynek ponad 1,5 mln litrów oleju, wartego nie mniej niż 7 mln zł.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jak sprytnie poradzić sobie z reliktami komunizmu?
Problemy z pamiątkami minionego ustroju mają też inne dawniej zniewolone przez Sowietów państwa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.