loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Bez dobrej edukacji nie ma dobrego rozwoju!
Opublikowano dnia 13.10.2017 13:59
Nie ma dynamicznego rozwoju społecznego i gospodarczego bez dobrej edukacji. Nie ma dobrej edukacji bez dobrych uczelni i nauczycieli, którzy z pasją realizują swoją misję.

Fot. Marek Lewandowski
W imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim pracownikom oświaty życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Życzę poczucia dumy z pełnionej misji, tak kluczowej dla rozwoju nie tylko młodego pokolenia, ale też całego społeczeństwa. Oby ta misja była należycie doceniana i wynagradzana.

W sposób szczególny składam najserdeczniejsze życzenia Członkom oświatowej „Solidarności”.  Przede wszystkim skuteczności w obronie praw pracowniczych. Jest to niezwykle ważne w dobie kolejnych reform. Tylko dobrze zorganizowani w związek zawodowy pracownicy są w stanie zagwarantować, aby konieczne zmiany nie odbywały się kosztem pracowników, ich wynagrodzeń i jakości nauczania.

Piotr Duda
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Zakończono budowę pomnika gen. Kuklińskiego
Monument robi spore wrażenie, chociaż osobiście wolałbym, żeby był on figuralny, a nie symboliczny.
avatar
Przemysław
Jarasz

Wielka akcja służb przeciwko mafii paliwowej: 300 policjantów, 80 lokalizacji, 20 zatrzymanych
Ponad 300 policjantów Centralnego Biura Śledczego Policji i funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej wzięło udział w akcji przeciwko gangowi paliwowemu, który nielegalnie przerabiał olej smarowy oraz opałowy na olej napędowy i wprowadzał go na rynek jako pełnowartościowy produkt, oczywiście bez opłacenia podatków. W efekcie jednoczesnego wejścia do 80 miejsc na terenie całego kraju, zatrzymano 20 osób, zlikwidowano odbarwialnię olejów i zabezpieczono 200 tysięcy litrów paliwa, którego wartość szacuje się na około 880 tys. zł. Z ustaleń policjantów wynika, że członkowie grupy mogli wprowadzić na rynek ponad 1,5 mln litrów oleju, wartego nie mniej niż 7 mln zł.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jak sprytnie poradzić sobie z reliktami komunizmu?
Problemy z pamiątkami minionego ustroju mają też inne dawniej zniewolone przez Sowietów państwa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.