loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Bez dobrej edukacji nie ma dobrego rozwoju!
Opublikowano dnia 13.10.2017 13:59
Nie ma dynamicznego rozwoju społecznego i gospodarczego bez dobrej edukacji. Nie ma dobrej edukacji bez dobrych uczelni i nauczycieli, którzy z pasją realizują swoją misję.

Fot. Marek Lewandowski
W imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim pracownikom oświaty życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Życzę poczucia dumy z pełnionej misji, tak kluczowej dla rozwoju nie tylko młodego pokolenia, ale też całego społeczeństwa. Oby ta misja była należycie doceniana i wynagradzana.

W sposób szczególny składam najserdeczniejsze życzenia Członkom oświatowej „Solidarności”.  Przede wszystkim skuteczności w obronie praw pracowniczych. Jest to niezwykle ważne w dobie kolejnych reform. Tylko dobrze zorganizowani w związek zawodowy pracownicy są w stanie zagwarantować, aby konieczne zmiany nie odbywały się kosztem pracowników, ich wynagrodzeń i jakości nauczania.

Piotr Duda
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Gospodarka w II kwartale także na „piątkę z plusem”
Wczoraj Główny Urząd Statystyczny (GUS) podał tzw. szybki szacunek PKB w II kwartale tego roku, z którego wynika, że niewyrównany sezonowo wzrósł on realnie o 5,1% w stosunku do II kwartału 2017 roku.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.