loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Bez dobrej edukacji nie ma dobrego rozwoju!
Opublikowano dnia 13.10.2017 13:59
Nie ma dynamicznego rozwoju społecznego i gospodarczego bez dobrej edukacji. Nie ma dobrej edukacji bez dobrych uczelni i nauczycieli, którzy z pasją realizują swoją misję.

Fot. Marek Lewandowski
W imieniu Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” z okazji Dnia Edukacji Narodowej składam wszystkim pracownikom oświaty życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Życzę poczucia dumy z pełnionej misji, tak kluczowej dla rozwoju nie tylko młodego pokolenia, ale też całego społeczeństwa. Oby ta misja była należycie doceniana i wynagradzana.

W sposób szczególny składam najserdeczniejsze życzenia Członkom oświatowej „Solidarności”.  Przede wszystkim skuteczności w obronie praw pracowniczych. Jest to niezwykle ważne w dobie kolejnych reform. Tylko dobrze zorganizowani w związek zawodowy pracownicy są w stanie zagwarantować, aby konieczne zmiany nie odbywały się kosztem pracowników, ich wynagrodzeń i jakości nauczania.

Piotr Duda
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Balli
Marzec

Balli Marzec: Prezent Pana Hilarego
Dzisiaj zadzwonił do mnie mój stary znajomy – to repatriant z Kazachstanu, który przyjechał do Polski w pierwszych latach „pieriestrojki”
avatar
Waldemar
Biniecki

Zablokujmy wspólnie amerykańskie ustawy S. 447 i HR 1226. Czas na działanie.
„Obrona Polski jest dzisiaj naszym najświętszym i najważniejszym obowiązkiem.” Karol Rozmarek pierwszy prezes Kongresu Polonii Amerykańskiej.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: Tata
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.