loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa o odwołaniu Woyciechowskiego: Nie wolno podsłuchiwać pracowników i wykorzystywać treści rozmów
Opublikowano dnia 17.10.2017 09:10
Wczoraj rada nadzorcza Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych odwołała dotychczasowego prezesa zarządu spółki, Piotra Woyciechowskiego. Sprawa zbiegła się z publikacją "Faktu" nt. rzekomego podsłuchiwania i nagrywania rozmów szefów związków zawodowych funkcjonujących w PWPW. Sprawę komentował w PR24 Cezary Krysztopa.

zrzut ekranu - Youtube.com
Po odwołaniu Piotra Woyciechowskiego, w oświadczeniu, PWPW zaprzeczyła jakoby zarząd wiedział lub uczestniczył w nagrywaniu jakichkolwiek rozmów związkowców, zatrudnionych w spółce. Zarząd PWPW oświadczył, że jakiekolwiek tego rodzaju insynuacje spotkają się z adekwatną reakcją z wykorzystaniem wszelkich instrumentów prawnych.

W opinii Cezarego Krysztopy, cała sprawa nie powinna była mieć miejsca.

– Nie wolno podsłuchiwać, szczególnie, jak się wydaje, w nielegalny sposób pracowników i wykorzystywać treści rozmów w rozgrywkach między pracodawcą a związkowcami (...) Związkowcy chcieliby wiedzieć kto podsłuchiwał i dlaczego

– mówił.

Rozmowy związkowców miały być zarejestrowane poza siedzibą PWPW, w kawiarni "Bombonierka". 

/ Źródło: PR24


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.