loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa o odwołaniu Woyciechowskiego: Nie wolno podsłuchiwać pracowników i wykorzystywać treści rozmów
Opublikowano dnia 17.10.2017 09:10
Wczoraj rada nadzorcza Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych odwołała dotychczasowego prezesa zarządu spółki, Piotra Woyciechowskiego. Sprawa zbiegła się z publikacją "Faktu" nt. rzekomego podsłuchiwania i nagrywania rozmów szefów związków zawodowych funkcjonujących w PWPW. Sprawę komentował w PR24 Cezary Krysztopa.

zrzut ekranu - Youtube.com
Po odwołaniu Piotra Woyciechowskiego, w oświadczeniu, PWPW zaprzeczyła jakoby zarząd wiedział lub uczestniczył w nagrywaniu jakichkolwiek rozmów związkowców, zatrudnionych w spółce. Zarząd PWPW oświadczył, że jakiekolwiek tego rodzaju insynuacje spotkają się z adekwatną reakcją z wykorzystaniem wszelkich instrumentów prawnych.

W opinii Cezarego Krysztopy, cała sprawa nie powinna była mieć miejsca.

– Nie wolno podsłuchiwać, szczególnie, jak się wydaje, w nielegalny sposób pracowników i wykorzystywać treści rozmów w rozgrywkach między pracodawcą a związkowcami (...) Związkowcy chcieliby wiedzieć kto podsłuchiwał i dlaczego

– mówił.

Rozmowy związkowców miały być zarejestrowane poza siedzibą PWPW, w kawiarni "Bombonierka". 

/ Źródło: PR24


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

100-lecie odzyskania niepodległości także na Oleandrach?
Odzyskiwanie niepodległości było dłuższym procesem, nie jednorazowym fajerwerkiem. Kraków odegrał w tym procesie rolę niepoślednią.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecka prasa o amerykańskiej gospodarce za Trumpa. Skąd my to znamy?
Niemiecka gazeta przyznaje: "Wiadomości o rychłym upadku amerykańskiej gospodarki okazały się przedwczesne. Od 20 stycznia 2017 rządzi Donald Trump. Nie spowodowało to ruiny gospodarczej. Przeciwnie, gospodarka kwitnie". 
avatar
Paweł
Janowski

Skala Leszka-Janusza
Jak wszyscy wiemy zadaniem Głównego Urzędu Miar jest pilnowanie systemu miar obowiązujących w Polsce. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że zaraz po nowym roku wpłynęło na biurko Rady Urzędu podanie o zaopiniowanie nowej jednostki pomiaru. Mierzyny siłę huraganów, sztormów i erupcji wulkanów. Teraz czas zmierzyć dokonania Leszka Balcerowicza i Janusza Lewandowskiego.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.