loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Krysztopa o odwołaniu Woyciechowskiego: Nie wolno podsłuchiwać pracowników i wykorzystywać treści rozmów
Opublikowano dnia 17.10.2017 09:10
Wczoraj rada nadzorcza Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych odwołała dotychczasowego prezesa zarządu spółki, Piotra Woyciechowskiego. Sprawa zbiegła się z publikacją "Faktu" nt. rzekomego podsłuchiwania i nagrywania rozmów szefów związków zawodowych funkcjonujących w PWPW. Sprawę komentował w PR24 Cezary Krysztopa.

zrzut ekranu - Youtube.com
Po odwołaniu Piotra Woyciechowskiego, w oświadczeniu, PWPW zaprzeczyła jakoby zarząd wiedział lub uczestniczył w nagrywaniu jakichkolwiek rozmów związkowców, zatrudnionych w spółce. Zarząd PWPW oświadczył, że jakiekolwiek tego rodzaju insynuacje spotkają się z adekwatną reakcją z wykorzystaniem wszelkich instrumentów prawnych.

W opinii Cezarego Krysztopy, cała sprawa nie powinna była mieć miejsca.

– Nie wolno podsłuchiwać, szczególnie, jak się wydaje, w nielegalny sposób pracowników i wykorzystywać treści rozmów w rozgrywkach między pracodawcą a związkowcami (...) Związkowcy chcieliby wiedzieć kto podsłuchiwał i dlaczego

– mówił.

Rozmowy związkowców miały być zarejestrowane poza siedzibą PWPW, w kawiarni "Bombonierka". 

/ Źródło: PR24


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer

Obywatelu, ratuj się sam
Z wielu opracowywanych przez ostatnie lata dokumentów wynika, że obrona cywilna działa w Polsce tylko na papierze. Miejsce w schronach znajdzie w razie potrzeby tylko 1,37 proc. Polaków. Co co możemy liczyć w sytuacji zagrożenia? Obrona cywilna to Temat Tygodnia 46 nr TS.

Przybyli, zobaczyli, nic nie zrozumieli
Pracodawcy w Polsce nie chcą układów branżowych, nie widzą potrzeby ich negocjowania, nie dostrzegają korzyści wynikających z istnienia PUZP. Co gorsza, nie tylko oni tych korzyści nie widzą lub nie znają – gdyż problem dotyczy również polskich ministrów. Mirosław Miara

Wirtualny świat, rzeczywista wojna
W XXI w. do pokonania przeciwnika wcale nie potrzeba wielkich armii, nowoczesnych czołgów lub samolotów. Wojnę można wygrać, operując klawiaturą i myszką komputerową w komfortowym biurze. Łukasz Piotrowski
Najnowsze wydanie Tygodnika Solidarność nr 46/2017 już dostępne

Pobierz darmową aplikację do cyfrowego wydania Tygodnika Solidarność
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Arturem Wosztylem
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Polska nie wykupi Zułowa
Wypowiedź wicepremiera kładzie chyba kres nadziejom litewskich Polaków.
avatar
Przemysław
Jarasz

[Ujawniamy] Poznaj Poznań... Jak samorządowe fundusze trafiały do Agory/AMS
Z kasy miast zarządzanych przez liberalnych polityków płyną szerokim - przynajmniej z punktu widzenia przeciętnego człowieka - strumieniem fundusze przeznaczone na akcje reklamowe (i inne) w liberalnych mediach. Odkryliśmy, że przez ostatnie 2-3 lata, grupa Agora S.A./AMS S.A. w Poznaniu zarządzanym przez - związanego z Platformą Obywatelską - prezydenta Jacka Jaśkowiaka otrzymała zlecenia na ponad 1,07 miliona złotych!
avatar
Marcin
Kacprzak

Marcin Kacprzak: Czy minister Gliński wysadzi Pałac Kultury?
Wiem, wiem, zapanowało ogólne przekonanie, że absurd i groteska stały się wyłączną domeną naszych kochanych partii „opozycyjnych”. To tak zwany „mylny błąd”. U nas też bywa całkiem wesoło. 
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.