loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Wizyta Prezydenta Turcji. Prezydent Duda: Polska popiera starania Turcji o wstąpienie do UE
Opublikowano dnia 17.10.2017 14:05
O Współpracy w ramach NATO oraz relacje Ankary z UE będzie mówił dziś Prezydent Andrzej Duda w rozmowie z prezydentem Turcji Recepem Tayyipem Erdoğanem

Jakub Szymczuk KPRP
Po ceremonii powitania i rozmowie w cztery oczy odbyło się spotkanie plenarne delegacji obu krajów i podpisanie dokumentów

\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n\n
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.