loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Mocne uderzenie w Hannę Gronkiewicz-Waltz ze strony PO? PAP publikuje "nieoficjalne" informacje
Opublikowano dnia 17.10.2017 17:21
Polska Agencja Prasowa poinformowała na Twitterze, że wg. nieoficjalnych informacji PO planuje zlikwidować funkcjonujące od 7 lat stanowisko pierwszego wiceprzewodniczącego partii.

Hanna Gronkiewicz-Waltz, screen YT

PO chce zlikwidować istniejące od 2010 r. stanowisko pierwszego wiceprzewodniczącego partii - wynika z nieoficjalnych informacji #PAP.


- czytamy we wpisie Polskiej Agencji Prasowej na Twitterze.
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.