loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Karol Panic: Teraz to chyba już koniec z Trumpem...
Opublikowano dnia 18.10.2017 11:52
Nie znam dokładnie szczegółów, ale w Ameryce była podobno jakaś taka akcja protestacyjna sportowców przeciwko Trumpowi. Chodziło zdaje się o jego rzekomy rasizm czy coś.

Donald Trump, screen YT

Akcja polegała na tym, że sportowcy klękali podczas grania hymnu narodowego czy jakoś tak. Z tego co wiem Donald Trump zbytnio się tym nie przejął i nie abdykował. Ale teraz to chyba już koniec z Trumpem: do akcji przyłączyli się piłkarze bundesligi ;) 
 

Po ich klęczącym proteście, gracze Herthy BSC otrzymali zewsząd pochwały, a ich godna uwagi akcja odbiła się szerokim echem w świecie. Jako pierwszy klub Bundesligi berliński kolektyw przyłączył się bowiem do protestu amerykańskich atletów, potępiając w zdecydowanych słowach i gestach wszelki rasizm


- pisze weltfussball.net.Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.