loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Karol Panic: Teraz to chyba już koniec z Trumpem...
Opublikowano dnia 18.10.2017 11:52
Nie znam dokładnie szczegółów, ale w Ameryce była podobno jakaś taka akcja protestacyjna sportowców przeciwko Trumpowi. Chodziło zdaje się o jego rzekomy rasizm czy coś.

Donald Trump, screen YT

Akcja polegała na tym, że sportowcy klękali podczas grania hymnu narodowego czy jakoś tak. Z tego co wiem Donald Trump zbytnio się tym nie przejął i nie abdykował. Ale teraz to chyba już koniec z Trumpem: do akcji przyłączyli się piłkarze bundesligi ;) 
 

Po ich klęczącym proteście, gracze Herthy BSC otrzymali zewsząd pochwały, a ich godna uwagi akcja odbiła się szerokim echem w świecie. Jako pierwszy klub Bundesligi berliński kolektyw przyłączył się bowiem do protestu amerykańskich atletów, potępiając w zdecydowanych słowach i gestach wszelki rasizm


- pisze weltfussball.net.Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Poległy w Afganistanie polski żołnierz uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.