loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Karol Panic: Teraz to chyba już koniec z Trumpem...
Opublikowano dnia 18.10.2017 11:52
Nie znam dokładnie szczegółów, ale w Ameryce była podobno jakaś taka akcja protestacyjna sportowców przeciwko Trumpowi. Chodziło zdaje się o jego rzekomy rasizm czy coś.

Donald Trump, screen YT

Akcja polegała na tym, że sportowcy klękali podczas grania hymnu narodowego czy jakoś tak. Z tego co wiem Donald Trump zbytnio się tym nie przejął i nie abdykował. Ale teraz to chyba już koniec z Trumpem: do akcji przyłączyli się piłkarze bundesligi ;) 
 

Po ich klęczącym proteście, gracze Herthy BSC otrzymali zewsząd pochwały, a ich godna uwagi akcja odbiła się szerokim echem w świecie. Jako pierwszy klub Bundesligi berliński kolektyw przyłączył się bowiem do protestu amerykańskich atletów, potępiając w zdecydowanych słowach i gestach wszelki rasizm


- pisze weltfussball.net.Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.