loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Karol Panic: Teraz to chyba już koniec z Trumpem...
Opublikowano dnia 18.10.2017 11:52
Nie znam dokładnie szczegółów, ale w Ameryce była podobno jakaś taka akcja protestacyjna sportowców przeciwko Trumpowi. Chodziło zdaje się o jego rzekomy rasizm czy coś.

Donald Trump, screen YT

Akcja polegała na tym, że sportowcy klękali podczas grania hymnu narodowego czy jakoś tak. Z tego co wiem Donald Trump zbytnio się tym nie przejął i nie abdykował. Ale teraz to chyba już koniec z Trumpem: do akcji przyłączyli się piłkarze bundesligi ;) 
 

Po ich klęczącym proteście, gracze Herthy BSC otrzymali zewsząd pochwały, a ich godna uwagi akcja odbiła się szerokim echem w świecie. Jako pierwszy klub Bundesligi berliński kolektyw przyłączył się bowiem do protestu amerykańskich atletów, potępiając w zdecydowanych słowach i gestach wszelki rasizm


- pisze weltfussball.net.Marian Panic

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.