loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Szczyt absurdu. Nowoczesna robi zrzutkę, żeby... napisać ustawę. Internauci komentują
Opublikowano dnia 18.10.2017 14:40
"Pomóżcie nam stworzyć ustawę o zwalczaniu przemocy finansowej. Zmiany prawa w tym zakresie wymaga od Polski Konwencja Rady Europy o zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej." - informuje Nowoczesna na swoim profilu na Facebooku. Do posta dołączono grafikę z numerem konta, na jaki można dokonywać wpłaty.

screen Facebook
Sprawa jest o tyle absurdalna, że przecież posłowie konkretnych partii otrzymują hojne wynagrodzenie i dostają się do Sejmu właśnie po to, żeby pisać ustawy - jest to ich obowiązek i powinni mieć wszelkie kompetencje w tym zakresie. Internauci nie zostawili na Nowoczesnej suchej nitki.źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Cela+"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Graf
Zero

"Wiara" Anna Kańtoch | Recenzja | Grafzero
Tajemnicza zbrodnia w "cieniu Czarnobyla"
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy czekają powtórne wybory parlamentarne
Mija już blisko 2 miesiące od wyborów parlamentarnych we Włoszech, a z wypowiedzi liderów ugrupowań, które odnotowały najlepsze wyniki wynika, że jest coraz mniej szans na utworzenie rządu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.