loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Szczyt absurdu. Nowoczesna robi zrzutkę, żeby... napisać ustawę. Internauci komentują
Opublikowano dnia 18.10.2017 14:40
"Pomóżcie nam stworzyć ustawę o zwalczaniu przemocy finansowej. Zmiany prawa w tym zakresie wymaga od Polski Konwencja Rady Europy o zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej." - informuje Nowoczesna na swoim profilu na Facebooku. Do posta dołączono grafikę z numerem konta, na jaki można dokonywać wpłaty.

screen Facebook
Sprawa jest o tyle absurdalna, że przecież posłowie konkretnych partii otrzymują hojne wynagrodzenie i dostają się do Sejmu właśnie po to, żeby pisać ustawy - jest to ich obowiązek i powinni mieć wszelkie kompetencje w tym zakresie. Internauci nie zostawili na Nowoczesnej suchej nitki.źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Rosja oddaje Kuryle, ale może zyskuje coś więcej
Na spotkanie państw ASEAN, które odbywało się w Singapurze przybyła liczna rosyjska delegacja z prezydentem Putinem na czele. Przybyła w swoim stylu, tzn. z półtoragodzinnym opóźnieniem. Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać – czekał Papież, ostatnio przybył w ostatnim momencie, oczywiście spóźniony, na uroczystości zakończenia I wojny światowej. Trudno powiedzieć czy jest to wynik pewnego chaosu organizacyjnego, czy celowe działanie mające na celu okazanie rozmówcom lekceważenia. Za czasów mojej młodości rozpowszechnionym był pogląd, że taki ostentacyjny brak punktualności jest przede wszystkim przejawem braku kultury. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od rosyjskich oficjeli.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.