loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Szczyt absurdu. Nowoczesna robi zrzutkę, żeby... napisać ustawę. Internauci komentują
Opublikowano dnia 18.10.2017 14:40
"Pomóżcie nam stworzyć ustawę o zwalczaniu przemocy finansowej. Zmiany prawa w tym zakresie wymaga od Polski Konwencja Rady Europy o zwalczaniu przemocy wobec kobiet i przemocy domowej." - informuje Nowoczesna na swoim profilu na Facebooku. Do posta dołączono grafikę z numerem konta, na jaki można dokonywać wpłaty.

screen Facebook
Sprawa jest o tyle absurdalna, że przecież posłowie konkretnych partii otrzymują hojne wynagrodzenie i dostają się do Sejmu właśnie po to, żeby pisać ustawy - jest to ich obowiązek i powinni mieć wszelkie kompetencje w tym zakresie. Internauci nie zostawili na Nowoczesnej suchej nitki.źródło: facebook
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dwoje ludzieńków
Ona w ogóle nie wie, o czym mów, on popełnia gafę za gafą.
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.