loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rektor Uniwersytetu odwołał spotkanie ze zgwałconą kobietą, bo ta występuje przeciw aborcji?
Opublikowano dnia 18.10.2017 16:10
Jak podała "Fundacja Pro - prawo do życia", rektor Uniwersytetu Medycznego odwołał spotkanie z Irene van der Wende. Spotkanie miało się odbyć 19 października w Centrum Naukowej Informacji Medycznej należącym do Uniwersytetu Medycznego. Zdaniem fundacji rektor miał przestraszyć się nacisków z zewnątrz.

Salome Irene, screen YT
Salome Irene pochodzi z Holandii. Gdy była młodą dziewczyną została brutalnie zgwałcona. Niedługo potem dowiedziała się, że jest w ciąży. Poszła do tzw. „kliniki” aborcyjnej, gdzie zabito jej dziecko. Jakiś czas później zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła i bardzo pożałowała swego czynu. Teraz jeździ po całym świecie, broni życia poczętego i dzieli się swym poruszającym świadectwem. Jedno z takich spotkań miało odbyć się na Uniwersytecie Medycznym, jednak decyzją rektora do niego tam nie dojdzie. 
 

Rektor dyskryminuje zgwałconą kobietę, bo boi się dowiedzieć, że aborcja jest najgorszym złem, jakie może kogoś spotkać! Czyżby uczelnia bała się, że prawdę usłyszy jeszcze więcej osób?


- pyta Fundacja Pro i zapowiada, że nie zostawi tak tej sprawy.źródło: stopaborcji.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.