loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rektor Uniwersytetu odwołał spotkanie ze zgwałconą kobietą, bo ta występuje przeciw aborcji?
Opublikowano dnia 18.10.2017 16:10
Jak podała "Fundacja Pro - prawo do życia", rektor Uniwersytetu Medycznego odwołał spotkanie z Irene van der Wende. Spotkanie miało się odbyć 19 października w Centrum Naukowej Informacji Medycznej należącym do Uniwersytetu Medycznego. Zdaniem fundacji rektor miał przestraszyć się nacisków z zewnątrz.

Salome Irene, screen YT
Salome Irene pochodzi z Holandii. Gdy była młodą dziewczyną została brutalnie zgwałcona. Niedługo potem dowiedziała się, że jest w ciąży. Poszła do tzw. „kliniki” aborcyjnej, gdzie zabito jej dziecko. Jakiś czas później zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła i bardzo pożałowała swego czynu. Teraz jeździ po całym świecie, broni życia poczętego i dzieli się swym poruszającym świadectwem. Jedno z takich spotkań miało odbyć się na Uniwersytecie Medycznym, jednak decyzją rektora do niego tam nie dojdzie. 
 

Rektor dyskryminuje zgwałconą kobietę, bo boi się dowiedzieć, że aborcja jest najgorszym złem, jakie może kogoś spotkać! Czyżby uczelnia bała się, że prawdę usłyszy jeszcze więcej osób?


- pyta Fundacja Pro i zapowiada, że nie zostawi tak tej sprawy.źródło: stopaborcji.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.