loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Rektor Uniwersytetu odwołał spotkanie ze zgwałconą kobietą, bo ta występuje przeciw aborcji?
Opublikowano dnia 18.10.2017 16:10
Jak podała "Fundacja Pro - prawo do życia", rektor Uniwersytetu Medycznego odwołał spotkanie z Irene van der Wende. Spotkanie miało się odbyć 19 października w Centrum Naukowej Informacji Medycznej należącym do Uniwersytetu Medycznego. Zdaniem fundacji rektor miał przestraszyć się nacisków z zewnątrz.

Salome Irene, screen YT
Salome Irene pochodzi z Holandii. Gdy była młodą dziewczyną została brutalnie zgwałcona. Niedługo potem dowiedziała się, że jest w ciąży. Poszła do tzw. „kliniki” aborcyjnej, gdzie zabito jej dziecko. Jakiś czas później zdała sobie sprawę z tego, co zrobiła i bardzo pożałowała swego czynu. Teraz jeździ po całym świecie, broni życia poczętego i dzieli się swym poruszającym świadectwem. Jedno z takich spotkań miało odbyć się na Uniwersytecie Medycznym, jednak decyzją rektora do niego tam nie dojdzie. 
 

Rektor dyskryminuje zgwałconą kobietę, bo boi się dowiedzieć, że aborcja jest najgorszym złem, jakie może kogoś spotkać! Czyżby uczelnia bała się, że prawdę usłyszy jeszcze więcej osób?


- pyta Fundacja Pro i zapowiada, że nie zostawi tak tej sprawy.źródło: stopaborcji.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Poległy w Afganistanie polski żołnierz uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.