loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Nowa wiceminister Ministerstwa Rozwoju wcześniej jako PSL: "Nie wyobrażam sobie koalicji z PiS"
Opublikowano dnia 18.10.2017 17:21
Andżelika Możdżanowska została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnikiem Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw – poinformowało Ministerstwo Rozwoju. Decyzja rządu budzi spore kontrowersje, ponieważ była posłanka PSL do tej pory ostro krytykowała Prawo i Sprawiedliwość.

Andżelika Możdżanowska, screen YT

Nie wyobrażam sovie koalicji z PiSem. To co oni nam robią, to nie tylko zamach na Polskie Stronnictwo Ludowe, czy próba wyeliminowania nas ze sceny politycznej. Oni chcą dzisiaj brać garściami. Atakują nas po całości (...) Chcą zniszczyć PSL, bo wiedzą że Platforma i tak jest rozbita wewnętrznie


- mówiła Senator Możdżanowska z ramienia PSL.Wybór posłanki na stanowisko wiceministra budzi spore kontrowersje po "prawej stronie" Twittera.

 


źródło: Twitter, tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Cela+"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Graf
Zero

"Wiara" Anna Kańtoch | Recenzja | Grafzero
Tajemnicza zbrodnia w "cieniu Czarnobyla"
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy czekają powtórne wybory parlamentarne
Mija już blisko 2 miesiące od wyborów parlamentarnych we Włoszech, a z wypowiedzi liderów ugrupowań, które odnotowały najlepsze wyniki wynika, że jest coraz mniej szans na utworzenie rządu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.