loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Nowa wiceminister Ministerstwa Rozwoju wcześniej jako PSL: "Nie wyobrażam sobie koalicji z PiS"
Opublikowano dnia 18.10.2017 17:21
Andżelika Możdżanowska została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnikiem Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw – poinformowało Ministerstwo Rozwoju. Decyzja rządu budzi spore kontrowersje, ponieważ była posłanka PSL do tej pory ostro krytykowała Prawo i Sprawiedliwość.

Andżelika Możdżanowska, screen YT

Nie wyobrażam sovie koalicji z PiSem. To co oni nam robią, to nie tylko zamach na Polskie Stronnictwo Ludowe, czy próba wyeliminowania nas ze sceny politycznej. Oni chcą dzisiaj brać garściami. Atakują nas po całości (...) Chcą zniszczyć PSL, bo wiedzą że Platforma i tak jest rozbita wewnętrznie


- mówiła Senator Możdżanowska z ramienia PSL.Wybór posłanki na stanowisko wiceministra budzi spore kontrowersje po "prawej stronie" Twittera.

 


źródło: Twitter, tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dwoje ludzieńków
Ona w ogóle nie wie, o czym mów, on popełnia gafę za gafą.
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.