loading
Proszę czekać...
[video] Nowa wiceminister Ministerstwa Rozwoju wcześniej jako PSL: "Nie wyobrażam sobie koalicji z PiS"
Opublikowano dnia 18.10.2017 17:21
Andżelika Możdżanowska została sekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju oraz Pełnomocnikiem Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw – poinformowało Ministerstwo Rozwoju. Decyzja rządu budzi spore kontrowersje, ponieważ była posłanka PSL do tej pory ostro krytykowała Prawo i Sprawiedliwość.

Andżelika Możdżanowska, screen YT

Nie wyobrażam sovie koalicji z PiSem. To co oni nam robią, to nie tylko zamach na Polskie Stronnictwo Ludowe, czy próba wyeliminowania nas ze sceny politycznej. Oni chcą dzisiaj brać garściami. Atakują nas po całości (...) Chcą zniszczyć PSL, bo wiedzą że Platforma i tak jest rozbita wewnętrznie


- mówiła Senator Możdżanowska z ramienia PSL.Wybór posłanki na stanowisko wiceministra budzi spore kontrowersje po "prawej stronie" Twittera.

 


źródło: Twitter, tvp info
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Rosja oddaje Kuryle, ale może zyskuje coś więcej
Na spotkanie państw ASEAN, które odbywało się w Singapurze przybyła liczna rosyjska delegacja z prezydentem Putinem na czele. Przybyła w swoim stylu, tzn. z półtoragodzinnym opóźnieniem. Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać – czekał Papież, ostatnio przybył w ostatnim momencie, oczywiście spóźniony, na uroczystości zakończenia I wojny światowej. Trudno powiedzieć czy jest to wynik pewnego chaosu organizacyjnego, czy celowe działanie mające na celu okazanie rozmówcom lekceważenia. Za czasów mojej młodości rozpowszechnionym był pogląd, że taki ostentacyjny brak punktualności jest przede wszystkim przejawem braku kultury. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od rosyjskich oficjeli.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.