loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Stanowisko ws. zwolnienia z pracy przewodniczącego KZ NSZZ "Solidarność" w Urzędzie Miasta Radomska
Opublikowano dnia 19.10.2017 12:35
Prezydium Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ "Solidarność" stanowczo protestuje przeciwko niezgodnemu z prawem rozwiązaniu umowy o pracę z Przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w Urzędzie Miasta Radomska przez Prezydenta Miasta Jarosława Ferenca. Decyzja o rozwiązaniu umowy o pracę podjęta przez Prezydenta Miasta Radomska w sposób oczywisty narusza prawa i wolności związkowe, gwarantowane m.in w Konstytucji RP, ustawie o związkach zawodowych czy też w Konwencjach Prawa Międzynarodowego.
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Poległy w Afganistanie polski żołnierz uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.