loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Stanowisko ws. zwolnienia z pracy przewodniczącego KZ NSZZ "Solidarność" w Urzędzie Miasta Radomska
Opublikowano dnia 19.10.2017 12:35
Prezydium Zarządu Regionu Ziemi Łódzkiej NSZZ "Solidarność" stanowczo protestuje przeciwko niezgodnemu z prawem rozwiązaniu umowy o pracę z Przewodniczącym Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" w Urzędzie Miasta Radomska przez Prezydenta Miasta Jarosława Ferenca. Decyzja o rozwiązaniu umowy o pracę podjęta przez Prezydenta Miasta Radomska w sposób oczywisty narusza prawa i wolności związkowe, gwarantowane m.in w Konstytucji RP, ustawie o związkach zawodowych czy też w Konwencjach Prawa Międzynarodowego.
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.