loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marcin Święcki [PO]: Uszczelnienie VATu to wspólny sukces PO i PiS
Opublikowano dnia 19.10.2017 17:44
"Za dużo się mówi, że wszystko pochodzi z uszczelniania. Część wynika z szybszego wzrostu gospodarczego i z tego, że pojawiła się też inflacja. Połowa tego przyrostu VAT wynika jednak z szybszego tempa wzrostu gospodarczego i inflacji" - mówił w audycji Polskiego Radia "Pytania – Rozmowa Poranka" Marcin Święcicki, poseł Platformy Obywatelskiej.

screen video

W sprawie VATu sukces jest wspólnym sukcesem. To że w tym podatku była taka olbrzymia dziura... przygotowano rozwiązania i zaczęto je wprowadzać jeszcze za czasów poprzedniej kadencji


- stwierdził poseł Platformy Obywatelskiej.
 
źródło: polskie radio
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.