loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marcin Święcki [PO]: Uszczelnienie VATu to wspólny sukces PO i PiS
Opublikowano dnia 19.10.2017 17:44
"Za dużo się mówi, że wszystko pochodzi z uszczelniania. Część wynika z szybszego wzrostu gospodarczego i z tego, że pojawiła się też inflacja. Połowa tego przyrostu VAT wynika jednak z szybszego tempa wzrostu gospodarczego i inflacji" - mówił w audycji Polskiego Radia "Pytania – Rozmowa Poranka" Marcin Święcicki, poseł Platformy Obywatelskiej.

screen video

W sprawie VATu sukces jest wspólnym sukcesem. To że w tym podatku była taka olbrzymia dziura... przygotowano rozwiązania i zaczęto je wprowadzać jeszcze za czasów poprzedniej kadencji


- stwierdził poseł Platformy Obywatelskiej.
 
źródło: polskie radio
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.