loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
"Zrobię z wami wszystkimi porządek". Atak na biuro posłanki PiS
Opublikowano dnia 20.10.2017 20:58
Anna Sobecka, parlamentarzystka Prawa i Sprawiedliwości z Torunia, poinformowała na Twitterze, że w piątek doszło do ataku na jej biuro poselskie.

zrzut ekranu - Youtube.com
Jak relacjonuje Sobecka, do jej biura w Toruniu wtargnął agresywny, nieznajomy mężczyzna. Wykrzyczał słowa: "Zrobię z wami wszystkimi porządek, ja zrobię w końcu z tym wszystkim porządek". Posłanka informuje, że sytuację udało się opanować dzięki szybkiej reakcji ochroniarza.

 

"Szanowni Państwo, dzisiejszy atak na moje biuro poselskie jest dowodem na to, do czego może doprowadzić mowa nienawiści oraz nieustannie podsycana niechęć do obecnej władzy. Dlatego apeluję o spokój i rozwagę w dyskusjach społeczno-politycznych. Niech będą oparte na merytorycznych przesłankach, a nie podjudzaniu i szczuciu przeciwko sobie nawzajem" – czytamy na stronie internetowej Anny Sobeckiej.

Parlamentarzystka zwraca uwagę, że do ataku doszło dzień po 7. rocznicy zamordowania Marka Rosiaka. "Głęboko wierzę, że gdy w publicznej dyskusji przestanie się bazować na najniższych odczuciach i emocjach nigdy więcej nie będziemy musieli przeżywać tragicznych wydarzeń sprzed siedmiu lat" – podkreśla Anna Sobecka.

/ Źródło: dorzeczy.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.