loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] "Kultura Naprawdę Niezależna": nowy cykl Tomasza Samołyka
Opublikowano dnia 21.10.2017 18:53
Jakiś czas temu powstala inicjatywa pt. "Kultura Niepodległa". Zrzesza ona dobrze znany "pseudoelitarny" świat celebrytów, ludzi pełniących zawód "uczestnik protestów" lub artystów zwabionych szansą kolejnego utożsamienia się ze zmorą poprawości politycznej.

Tomasz Samołyk

"Prawica" jak zwykle przegrywa tę wojnę o kulturę. Swoim cyklem pragnę chociaż w części przezwyciężyć jej niemoc. Nię będzie jednak tutaj weryfikacji politycznej. Moje punkty odniesienia to subiektywna ocena smaku, wartości i potencjału. Przedstawię emocje i przekonania, którym odebrano przestrzeni do wypowiedzi. Zaprezentuję 20 niebanalnych ludzi kultury, których dzieła, przesłanie i oryginalność zasługują na uwagę. Nie interesują mnie ich poglądy.

W każdą środę i sobotę proszę spodziewać się jednego odcinka, poświęconego jednemu twórcy. Niniejszym prezentuję zwiastun "Kultury Naprawdę Niezależnej", specjalnie dla Tysol.pl:Cykl będzie prezentowany na Tysol.pl oraz na moim kanale YouTube pod tym linkiem: youtube.com/tomaszsamolyk

Zapraszam i pozdrawiam
Tomasz Samołyk
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.