loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] "Kultura Naprawdę Niezależna": nowy cykl Tomasza Samołyka
Opublikowano dnia 21.10.2017 18:53
Jakiś czas temu powstala inicjatywa pt. "Kultura Niepodległa". Zrzesza ona dobrze znany "pseudoelitarny" świat celebrytów, ludzi pełniących zawód "uczestnik protestów" lub artystów zwabionych szansą kolejnego utożsamienia się ze zmorą poprawości politycznej.

Tomasz Samołyk

"Prawica" jak zwykle przegrywa tę wojnę o kulturę. Swoim cyklem pragnę chociaż w części przezwyciężyć jej niemoc. Nię będzie jednak tutaj weryfikacji politycznej. Moje punkty odniesienia to subiektywna ocena smaku, wartości i potencjału. Przedstawię emocje i przekonania, którym odebrano przestrzeni do wypowiedzi. Zaprezentuję 20 niebanalnych ludzi kultury, których dzieła, przesłanie i oryginalność zasługują na uwagę. Nie interesują mnie ich poglądy.

W każdą środę i sobotę proszę spodziewać się jednego odcinka, poświęconego jednemu twórcy. Niniejszym prezentuję zwiastun "Kultury Naprawdę Niezależnej", specjalnie dla Tysol.pl:Cykl będzie prezentowany na Tysol.pl oraz na moim kanale YouTube pod tym linkiem: youtube.com/tomaszsamolyk

Zapraszam i pozdrawiam
Tomasz Samołyk
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Poległy w Afganistanie polski żołnierz uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.