loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] "Kultura Naprawdę Niezależna": nowy cykl Tomasza Samołyka
Opublikowano dnia 21.10.2017 18:53
Jakiś czas temu powstala inicjatywa pt. "Kultura Niepodległa". Zrzesza ona dobrze znany "pseudoelitarny" świat celebrytów, ludzi pełniących zawód "uczestnik protestów" lub artystów zwabionych szansą kolejnego utożsamienia się ze zmorą poprawości politycznej.

Tomasz Samołyk

"Prawica" jak zwykle przegrywa tę wojnę o kulturę. Swoim cyklem pragnę chociaż w części przezwyciężyć jej niemoc. Nię będzie jednak tutaj weryfikacji politycznej. Moje punkty odniesienia to subiektywna ocena smaku, wartości i potencjału. Przedstawię emocje i przekonania, którym odebrano przestrzeni do wypowiedzi. Zaprezentuję 20 niebanalnych ludzi kultury, których dzieła, przesłanie i oryginalność zasługują na uwagę. Nie interesują mnie ich poglądy.

W każdą środę i sobotę proszę spodziewać się jednego odcinka, poświęconego jednemu twórcy. Niniejszym prezentuję zwiastun "Kultury Naprawdę Niezależnej", specjalnie dla Tysol.pl:Cykl będzie prezentowany na Tysol.pl oraz na moim kanale YouTube pod tym linkiem: youtube.com/tomaszsamolyk

Zapraszam i pozdrawiam
Tomasz Samołyk
 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.