loading
Proszę czekać...
Prof. Cenckiewicz sugeruje agenturalną przeszłość potencjalnego premiera Czech
Opublikowano dnia 22.10.2017 17:23
Po tym jak w świat popłynęła informacja o wygranych wyborach parlamentarnych w Czechach przez centroprawicową ANO, której szefem jest miliarder Andrej Babisz, prof. Cenckiewicz poinformował, że był informowany przez czeski odpowiednik IPN-u o możliwej współpracy Babisza z aparatem bezpieczeństwa Czechosłowackiej Republiki Socjalistycznej (CSSR).

YT, print screen

No to mamy prawdopodobnie w Czechach premiera - agenta bezpieki, przed którym przestrzegali koledzy z USTR (IPN)...

- napisał Sławomir Cenckiewicz.


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.