loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Onet: "Wilki z polskimi korzeniami dokonują rzezi owiec w Unii". Ciekawe, czy pamiętają język ojczysty?
Opublikowano dnia 22.10.2017 19:07
Na "Onecie" pojawił się dziś artykuł umieszczony w topowych informacjach, w tytule którego autorzy informują o "polskich korzeniach" wilczych watah trzebiących stada owiec we Francji i Niemczech. Sprawa wilczych przestępstw na owcach zrobiła się według informacji "Onetu" aferą polityczną.

pexel.com

Całkowicie wytrzebione wcześniej wilki, pojawiły się we Francji w 1992 roku i w Niemczech – tu pierwsza para przywędrowała z Polski w 2000 roku i dorobiła się do dziś ok. 300 sztuk potomstwa

- możemy przeczytać w leadzie artykułu.

Ciekawe, czy wilki o polskich korzenach kultywowały kulturę narodową wśród potomstwa? źródło: TT, onet.pl

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Historia W
Aspektach Różnych

19-20 czerwca 1574 r. - ucieczka króla Henryka Walezego z Polski
444 lata temu, w nocy z 19 na 20 czerwca 1574 r., król Polski Henryk z rodu Walezjuszy zbiegł ze stołecznego Krakowa i wraz z kilkoma zaufanymi osobami uciekł do rodzinnej Francji, by objąć tron po zmarłym bracie Karolu IX.
avatar
Portal
Stoczniowy

[Wywiad] Konrad Konefał: PGZ Stocznia Wojenna szuka 150 pracowników i liczy na nowe kontrakty
– Jeżeli pozyskamy kontrakty w takim kształcie, do jakiego dążymy, będziemy potrzebowali nawet 150 nowych pracowników w drugim półroczu tego roku. Poszukujemy głównie pracowników produkcyjnych o różnych specjalnościach stoczniowych. Chcemy również uzupełnić wakaty na stanowiskach projektantów i technologów. Szeroko zakrojoną rekrutację zaczynamy z końcem czerwca – mówi prezes zarządu PGZ Stoczni Wojennej Konrad Konefał w rozmowie z Portalem Stoczniowym.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Coraz więcej krajów Europy Zachodniej przyznaje rację Polsce
Jeszcze kilka miesięcy temu Polska i inne kraje Grupy Wyszehradzkiej były bardzo mocno krytykowane przez establishment europejski za zdecydowany sprzeciw wobec polityki imigracyjnej Unii Europejskiej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.