loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Patriotyzm gospodarczy. "Pola" - aplikacja, która wkurzyła Niemców, ma mieć nową wersję
Opublikowano dnia 22.10.2017 21:10
"Pola" to aplikacja na smartfony, która pozwala rozpoznawać polskie produkty skanując ich kody kreskowe, doczekała się nie tylko wielkiej popularności wśród Polaków, ale też złośliwości ze strony niemieckich mediów. To najlepszy dowód tego, że działa i że patriotyzm gospodarczy, wynikający również z gospodarczego rasizmu w wyniku którego mieszkańcy Europy środkowej mogą kupować artykuły gorszej jakości choć często droższe od mieszkańców Europy zachodniej, ma sens. Upewnijcie się czy macie najnowszą wersję "Poli"

"Pola" logo
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.