loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Patriotyzm gospodarczy. "Pola" - aplikacja, która wkurzyła Niemców, ma mieć nową wersję
Opublikowano dnia 22.10.2017 21:10
"Pola" to aplikacja na smartfony, która pozwala rozpoznawać polskie produkty skanując ich kody kreskowe, doczekała się nie tylko wielkiej popularności wśród Polaków, ale też złośliwości ze strony niemieckich mediów. To najlepszy dowód tego, że działa i że patriotyzm gospodarczy, wynikający również z gospodarczego rasizmu w wyniku którego mieszkańcy Europy środkowej mogą kupować artykuły gorszej jakości choć często droższe od mieszkańców Europy zachodniej, ma sens. Upewnijcie się czy macie najnowszą wersję "Poli"

"Pola" logo
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.