loading
Proszę czekać...
Adam Bielan: Znam relację ze spotkania PAD-JK. Powiedziałbym, że wynegocjowano 90%
Opublikowano dnia 23.10.2017 08:59
"Znam relację z piątkowego spotkania, bo spędziliśmy trochę czasu razem na Nowogrodzkiej. Prezes Kaczyński nam szczegółowo opisał rozmowę. To była dobra rozmowa. Myślę, że jesteśmy już blisko porozumienia. Jeszcze nie jest tak, że wynegocjowano 100% zapisów, ale jak przed spotkaniem powiedziałbym że jest 85% kwestii spornych wynegocjowanych, tak teraz powiedziałbym że to 90%" – powiedział Adam Bielan w rozmowie z Konradem Piaseckim w Gościu Radia Zet.

Adam Bielan, screen YT

źródło: twitter, 300polityka.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Grzegorz Gołębiewski
(grzechg)

Grzegorz Gołębiewski: Źli Polacy, zła Polska - wygodna narracja dla Zachodu
Premier Morawiecki powiedział całkiem niedawno, że gdyby Polska w 1939 roku nie wystąpiła przeciwko Niemcom, los całego narodu żydowskiego byłby zapewne przesądzony, a być może i los innych narodów Europy.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Komu nadal nie podoba się bohater narodowy?
Taką bohaterską postawę warto przedstawiać jako wzór polskiej młodzieży.
avatar
Dariusz
Łaszyca

Dariusz Łaszyca: Walka o słowo
Świat, w którym dominuje biały człowiek wyraźnie uległ polaryzacji. Kłócimy się zarówno o drobiazgi jak i o sprawy pryncypialne, które są dla nas ważne ze względów istotowych i bytowych. Ateiści walczą z ludźmi wierzącymi w Boga, najczęściej z katolikami. Lewacy bez pardonu atakują ludzi o poglądach konserwatywnych. Dziennikarze lewej strony opluwają tych dziennikarzy, którzy bronią realnego świata i racjonalnego postrzegania rzeczywistości. Dostrzegamy zwiększoną walkę dobra ze złem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.