loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Adam Bielan: Znam relację ze spotkania PAD-JK. Powiedziałbym, że wynegocjowano 90%
Opublikowano dnia 23.10.2017 08:59
"Znam relację z piątkowego spotkania, bo spędziliśmy trochę czasu razem na Nowogrodzkiej. Prezes Kaczyński nam szczegółowo opisał rozmowę. To była dobra rozmowa. Myślę, że jesteśmy już blisko porozumienia. Jeszcze nie jest tak, że wynegocjowano 100% zapisów, ale jak przed spotkaniem powiedziałbym że jest 85% kwestii spornych wynegocjowanych, tak teraz powiedziałbym że to 90%" – powiedział Adam Bielan w rozmowie z Konradem Piaseckim w Gościu Radia Zet.

Adam Bielan, screen YT

źródło: twitter, 300polityka.pl
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

Portal Stoczniowy: MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Warszawska wersja "Bajek z mchu i paproci"
Ciekawy jestem, co zaproponują kolejni kandydaci, którzy na pewno też będą pytani o przyszłość stalinowskiego reliktu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.