loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Drugi dzień obrad Komisji Krajowej Solidarności w Wieliczce
Opublikowano dnia 25.10.2017 11:21
Drugiego dnia obrad Komisji Krajowej Solidarności jej członkowie od rana debatują nad najważniejszymi sprawami. Posiedzenie odbywa się w zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce.

Izabela Kozłowska - Tygodnik Solidarność
Wśród poruszonych tematów burzliwą dyskusję wywołała kwestia sytuacji pracowników oświaty w Polsce oraz zmian w Karcie nauczyciela. W tej sprawie przyjęto stanowisko w sprawie wynagrodzeń pracowników pedagogicznych, administracji i obsługi.

Przyjęto stanowisko w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym oraz niektórych innych ustaw.

Ponadto członkowie Komisji Krajowej pochylili się nad sprawami związanymi z rokiem wyborczym w Solidarności oraz kwestiami organizacyjnymi.

Izabela Kozłowska, Wieliczka
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Polski żołnierz poległy w Afganistanie uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.