loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Drugi dzień obrad Komisji Krajowej Solidarności w Wieliczce
Opublikowano dnia 25.10.2017 11:21
Drugiego dnia obrad Komisji Krajowej Solidarności jej członkowie od rana debatują nad najważniejszymi sprawami. Posiedzenie odbywa się w zabytkowej Kopalni Soli w Wieliczce.

Izabela Kozłowska - Tygodnik Solidarność
Wśród poruszonych tematów burzliwą dyskusję wywołała kwestia sytuacji pracowników oświaty w Polsce oraz zmian w Karcie nauczyciela. W tej sprawie przyjęto stanowisko w sprawie wynagrodzeń pracowników pedagogicznych, administracji i obsługi.

Przyjęto stanowisko w sprawie projektu ustawy o zmianie ustawy o zasadach zarządzania mieniem państwowym oraz niektórych innych ustaw.

Ponadto członkowie Komisji Krajowej pochylili się nad sprawami związanymi z rokiem wyborczym w Solidarności oraz kwestiami organizacyjnymi.

Izabela Kozłowska, Wieliczka
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.