loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prośba o wystąpienie do właściwych organów w sprawie powrotu Orła i godności kolejarskiej
Opublikowano dnia 26.10.2017 11:38
"Już blisko rok temu wystąpiliśmy z prośbą o niezwłoczne podjęcie działań legislacyjnych, celem przywrócenia Polskiemu Kolejarzowi miana funkcjonariusza na służbie, a tym samym zwrócenia ORŁA w KORONIE na czapki i guziki mundurów Kolejarskich, oraz ujednolicenia wzoru umundurowania" - pisze w liscie skierowanym do premier Beaty Szydło Przewodniczący O.M NSZZ "Solidarność" PR Łódź, Włodzimierz Janiak.


 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.