loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Prośba o wystąpienie do właściwych organów w sprawie powrotu Orła i godności kolejarskiej
Opublikowano dnia 26.10.2017 11:38
"Już blisko rok temu wystąpiliśmy z prośbą o niezwłoczne podjęcie działań legislacyjnych, celem przywrócenia Polskiemu Kolejarzowi miana funkcjonariusza na służbie, a tym samym zwrócenia ORŁA w KORONIE na czapki i guziki mundurów Kolejarskich, oraz ujednolicenia wzoru umundurowania" - pisze w liscie skierowanym do premier Beaty Szydło Przewodniczący O.M NSZZ "Solidarność" PR Łódź, Włodzimierz Janiak.


 
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niemieckie obozy zagłady
Chcemy, aby nazwa każdego obozu przypominała o jego założycielach - Niemcach.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Kosmonauta bez stopnia generalskiego?
Mirosław Hermaszewski może stracić swój stopień.
avatar
Przemysław
Jarasz

Przemysław Jarasz: CBA rozbiło kolejną szajkę. Wyłudzili 30 mln zł zwrotu VAT, wyprali 161 mln zł
Prezes i wiceprezes dużej warszawskiej agencji pracy tymczasowej zostali zatrzymani przez agentów CBA z Łodzi oraz wspierających ich żołnierzy Żandarmerii Wojskowej. Do tej samej sprawy policjanci z komendy wojewódzkiej zatrzymali członka zarządu spółki zajmującej się pośrednictwem pracy. Wszyscy wpadli w ręce agentów i policji w Warszawie. Sprawa dotyczy działania grupy przestępczej, która w latach 2014 - 2016 wyłudziła zwrot podatku VAT na kwotę ponad 30 mln zł i wyprała ponad 161 mln zł pochodzących z przestępstw.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.