loading
Proszę czekać...
Trzaskowski "ujawnia swoje powiązania z obcymi mocarstwami",ale o rezolucji PE przeciwko Polsce zapomniał
Opublikowano dnia 05.11.2017 11:18
- Ułatwijmy wszystkim PiSowskim hajterom pracę. Zlustruje się dla Was sam. Polityczne winy znacie. Czas na prywatne. Nazywam się Rafał Trzaskowski. Pra-pra dziad i dziad służyli pod obcym dowództwem - Napoleona i Cesarza Józefa (co przesądza o moich powiązaniach z obcymi mocarstwami) - pisze Rafał Trzaskowski. Niestety nie pisze nic na temat rezolucji PE krytykującej Polskę, w której pisaniu uczestniczył.

screen YouTube
- pomagają kandydatowi PO i Hanny Gronkiewicz-Waltz wspomniani wyżej "PiSpwscy hejterzy"

Stałem pod Kamienicą. W młodości pijałem tanie wina, z rzadka paliłem zioło i bywałem "niegrzeczny". 


- zapewnia kandydat, być może nie zdając sobie sprawy z kralności faktu posiadania "zioła" i faktu, że hasztag #StałemPodBlokiem, dzieki wysiłkowi jego medialnych sojuszników, pracuje raczej na rzecz jego konkurenta do fotela prezydenta Warszawy

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Resortowy
Renegat

Wyniki sondażowe – subiektywna analiza
Pierwsze wyniki sondażowe po godz. 21:00, które dają zjednoczonej prawicy tylko, tak tylko 32,3 % uważam, mimo wszystko za porażkę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Niepodległościowa duma na ulicach Krakowa
Około 10 tysięcy uczniów z całej Małopolski przemaszerowało w piątek z Wawelu do parku im. doktora Henryka Jordana w ramach „Widowiska Dumy i Radości”.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wyborcze esemesy
Mam nadzieję, że nikt, kto wysłał dzisiaj esemesa lub odbył rozmowę telefoniczną o kandydatach do samorządów nie zostanie pociągnięty do odpowiedzialności karnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.