loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Boris Reitschuster pisze: W niemieckiej stolicy manifestacja ku czci masowego mordercy
Opublikowano dnia 06.11.2017 17:11
W Berlinie komuniści zorganizowali paradę upamiętniającą tak zwaną "Rewolucję Październikową".

screen Facebook

Manifestacja ku czci masowego mordercy. W niemieckiej stolicy - w byłym mieście frontowym zimnej wojny, w mieście niezliczonych ofiar komunistycznego reżimu (jednego z najbardziej krwawych w historii ludzkości) - z udziałem między innymi rosyjskiego czołgu, komuniści zorganizowali dzisiaj paradę upamiętniającą tak zwaną "Rewolucję Październikową" - jak do dzisiaj zwykło się określać pucz przeprowadzony przez Lenina. Wcześniej impreza ta gościła już w m. in. w Bremie i Hamburgu


- czytamy w tekście Borisa Reitschustera na portalu Facebook. Dalsza część tekstu też jest bardzo ciekawa. Opisuje, jaką to ignorancją historyczną popisują się niektóre niemieckie media, w tym przypadku Berliner Morgenpost...

źródło: facebook

Marian Panic
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.