loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Boris Reitschuster pisze: W niemieckiej stolicy manifestacja ku czci masowego mordercy
Opublikowano dnia 06.11.2017 17:11
W Berlinie komuniści zorganizowali paradę upamiętniającą tak zwaną "Rewolucję Październikową".

screen Facebook

Manifestacja ku czci masowego mordercy. W niemieckiej stolicy - w byłym mieście frontowym zimnej wojny, w mieście niezliczonych ofiar komunistycznego reżimu (jednego z najbardziej krwawych w historii ludzkości) - z udziałem między innymi rosyjskiego czołgu, komuniści zorganizowali dzisiaj paradę upamiętniającą tak zwaną "Rewolucję Październikową" - jak do dzisiaj zwykło się określać pucz przeprowadzony przez Lenina. Wcześniej impreza ta gościła już w m. in. w Bremie i Hamburgu


- czytamy w tekście Borisa Reitschustera na portalu Facebook. Dalsza część tekstu też jest bardzo ciekawa. Opisuje, jaką to ignorancją historyczną popisują się niektóre niemieckie media, w tym przypadku Berliner Morgenpost...

źródło: facebook

Marian Panic
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Czy Warszawa była tego warta (na gorąco)
Szkoda Jakiego bo faktycznie szarpał przeciwnika niesamowicie. I gdyby dano mu to robić w spokoju, bez medialnego szumi i zabójczej „pomocy” Kurskiego, być może dałby radę. Tak, jak dali radę w spokoju osiągnąć jakiś sukces Płażyński w Gdańsku i Wassermann w Krakowie.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Wassermann i Majchrowski wreszcie się obudzą?
Nie oczekuję żadnych fajerwerków programowych, ani sensacyjnych obietnic, bo stateczny Kraków nie wierzy w gruszki rosnące na wierzbach, lecz ceni spokój, rozwagę, konsekwencję.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Dobre wieści z krakowskiego wzgórza Kaim
Cieszę się, że sprawa przyszłości wzgórza Kaim wydaje się być na dobrej drodze do załatwienia jej zgodnie z historycznym charakterem tego miejsca na obrzeżach Krakowa.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.