loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Marian Panic: Boris Reitschuster pisze: W niemieckiej stolicy manifestacja ku czci masowego mordercy
Opublikowano dnia 06.11.2017 17:11
W Berlinie komuniści zorganizowali paradę upamiętniającą tak zwaną "Rewolucję Październikową".

screen Facebook

Manifestacja ku czci masowego mordercy. W niemieckiej stolicy - w byłym mieście frontowym zimnej wojny, w mieście niezliczonych ofiar komunistycznego reżimu (jednego z najbardziej krwawych w historii ludzkości) - z udziałem między innymi rosyjskiego czołgu, komuniści zorganizowali dzisiaj paradę upamiętniającą tak zwaną "Rewolucję Październikową" - jak do dzisiaj zwykło się określać pucz przeprowadzony przez Lenina. Wcześniej impreza ta gościła już w m. in. w Bremie i Hamburgu


- czytamy w tekście Borisa Reitschustera na portalu Facebook. Dalsza część tekstu też jest bardzo ciekawa. Opisuje, jaką to ignorancją historyczną popisują się niektóre niemieckie media, w tym przypadku Berliner Morgenpost...

źródło: facebook

Marian Panic
Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

100-lecie odzyskania niepodległości także na Oleandrach?
Odzyskiwanie niepodległości było dłuższym procesem, nie jednorazowym fajerwerkiem. Kraków odegrał w tym procesie rolę niepoślednią.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Niemiecka prasa o amerykańskiej gospodarce za Trumpa. Skąd my to znamy?
Niemiecka gazeta przyznaje: "Wiadomości o rychłym upadku amerykańskiej gospodarki okazały się przedwczesne. Od 20 stycznia 2017 rządzi Donald Trump. Nie spowodowało to ruiny gospodarczej. Przeciwnie, gospodarka kwitnie". 
avatar
Paweł
Janowski

Skala Leszka-Janusza
Jak wszyscy wiemy zadaniem Głównego Urzędu Miar jest pilnowanie systemu miar obowiązujących w Polsce. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że zaraz po nowym roku wpłynęło na biurko Rady Urzędu podanie o zaopiniowanie nowej jednostki pomiaru. Mierzyny siłę huraganów, sztormów i erupcji wulkanów. Teraz czas zmierzyć dokonania Leszka Balcerowicza i Janusza Lewandowskiego.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.