loading
Proszę czekać...
[video] Awantura w Sejmie. Sławomir Nitras [PO]: Marszałek Terlecki powiedział do mnie "pajacu"!
Opublikowano dnia 10.11.2017 08:54
Na posiedzeniu Sejmu doszło wczoraj do awantury. Poseł Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej podczas obrad wyszedł do Marszałka Marka Kuchcińskiego i zażądał ukarania Ryszarda Terleckiego za nazwanie go "pajacem".

screen video

Przepraszam, panie Marszałku. Pan Marszałek Terlecki powiedział do mnie w tej chwili "pajacu"! To jest Marszałek Sejmu. A widział pan jak pan wygląda? Żądam ukarania. Co to w ogóle jest?


- zbulwersował się poseł Nitras. Następnie podszedł do ław, gdzie zasiada wicemarszałek. Na nagraniu widać że wyszła do niego m.in. rzeczniczka PiS Beata Mazurek, Piotr Kaleta i Dominik Tarczyński. Gdyby nie interwencja posłów, mogłoby dojść do rękoczynów.
 


źródło: twitter, facebook


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Cela+"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Graf
Zero

"Wiara" Anna Kańtoch | Recenzja | Grafzero
Tajemnicza zbrodnia w "cieniu Czarnobyla"
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy czekają powtórne wybory parlamentarne
Mija już blisko 2 miesiące od wyborów parlamentarnych we Włoszech, a z wypowiedzi liderów ugrupowań, które odnotowały najlepsze wyniki wynika, że jest coraz mniej szans na utworzenie rządu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.