loading
Proszę czekać...
[video] Awantura w Sejmie. Sławomir Nitras [PO]: Marszałek Terlecki powiedział do mnie "pajacu"!
Opublikowano dnia 10.11.2017 08:54
Na posiedzeniu Sejmu doszło wczoraj do awantury. Poseł Sławomir Nitras z Platformy Obywatelskiej podczas obrad wyszedł do Marszałka Marka Kuchcińskiego i zażądał ukarania Ryszarda Terleckiego za nazwanie go "pajacem".

screen video

Przepraszam, panie Marszałku. Pan Marszałek Terlecki powiedział do mnie w tej chwili "pajacu"! To jest Marszałek Sejmu. A widział pan jak pan wygląda? Żądam ukarania. Co to w ogóle jest?


- zbulwersował się poseł Nitras. Następnie podszedł do ław, gdzie zasiada wicemarszałek. Na nagraniu widać że wyszła do niego m.in. rzeczniczka PiS Beata Mazurek, Piotr Kaleta i Dominik Tarczyński. Gdyby nie interwencja posłów, mogłoby dojść do rękoczynów.
 


źródło: twitter, facebook


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Rosja oddaje Kuryle, ale może zyskuje coś więcej
Na spotkanie państw ASEAN, które odbywało się w Singapurze przybyła liczna rosyjska delegacja z prezydentem Putinem na czele. Przybyła w swoim stylu, tzn. z półtoragodzinnym opóźnieniem. Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać – czekał Papież, ostatnio przybył w ostatnim momencie, oczywiście spóźniony, na uroczystości zakończenia I wojny światowej. Trudno powiedzieć czy jest to wynik pewnego chaosu organizacyjnego, czy celowe działanie mające na celu okazanie rozmówcom lekceważenia. Za czasów mojej młodości rozpowszechnionym był pogląd, że taki ostentacyjny brak punktualności jest przede wszystkim przejawem braku kultury. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od rosyjskich oficjeli.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.