loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Andrzej Duda o aneksie WSI: Znam jego treść, ale nie widzę powodu do ujawnienia
Opublikowano dnia 10.11.2017 11:19
"Znam jego treść [aneksu WSI], ale nie widzę powodu, dla którego miałby być on być ujawniony do dyspozycji publicznej. Jezeli służby, czy inne podmioty, czy inne organy państwa, które są do tego uprawnione, chcą się zapoznać z tym aneksem, to zwracam uwagę na treść ustawy. Aneks znajdujacy się w gestii prezydenta nie jest jedynym egzemplarzem aneksu" - mówił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla rozgłośni "Siódma9".

Andrzej Duda, screen video

Także rząd swego czasu otrzymał ten aneks, a materiały na podstawie których został przygotowany powinny być w dyspozycji odpowiednich służb. Kiedyś były one w biurze BBN, ale w czasach rządów PO zostały stąd zabrane, prawie siłą - i dzisiaj domyślam się, znajdują się gdzieś w archiwach służb


- dodał prezydent.
 
źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo gen. Komornicki: Rosjanie przygotowują się do wojny na dużą skalę
Blogi
avatar
Jacek
Matysiak

Jacek Matysiak: Kalifornia płonie, piekło w Paradise…
A dziś wokół piekący ból, zwęglone zgliszcza marzeń i planów, spopielone łzy kiedyś szczęścia, wczoraj nieszczęścia, wśród spopielałych niewyobrażalnych krzyków płonących ofiar, gwałtownych i żarliwych modlitw, bezsilnych marzeń i nadziei na ocalenie, wybawienie z płonącego Paradise (170 mil na północ od San Francisco), które w jednej chwili stało się pochłaniającym wszystko piekłem!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Poważne wyzwanie dla Czarzastego i Zandberga
Po takiej spektakularnej porażce odpowiedzialny lider ugrupowania zazwyczaj oddaje się do dyspozycji jego statutowych władz.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Nasi wrogowie chcą słabej Polski
Jako historyk o specjalizacji „archiwistyka” polecam dziś wywiad, który przeprowadziła ze mną dla telewizji wPolsce.tv red. Edyta Hołdyńska. Niech jednak nikogo nie zmyli rzekomo nieaktualna tematyka Marszu Niepodległości - po pierwsze przewidziałem, że Biało-Czerwony Marsz będzie bardzo spokojny, bez zadym i zamieszek, ale po drugie - co ważniejsze - mówię o tym komu zależy na skłócaniu Polaków i na tym, żeby Rzplita była słabym państwem ....
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.