loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Andrzej Duda o aneksie WSI: Znam jego treść, ale nie widzę powodu do ujawnienia
Opublikowano dnia 10.11.2017 11:19
"Znam jego treść [aneksu WSI], ale nie widzę powodu, dla którego miałby być on być ujawniony do dyspozycji publicznej. Jezeli służby, czy inne podmioty, czy inne organy państwa, które są do tego uprawnione, chcą się zapoznać z tym aneksem, to zwracam uwagę na treść ustawy. Aneks znajdujacy się w gestii prezydenta nie jest jedynym egzemplarzem aneksu" - mówił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla rozgłośni "Siódma9".

Andrzej Duda, screen video

Także rząd swego czasu otrzymał ten aneks, a materiały na podstawie których został przygotowany powinny być w dyspozycji odpowiednich służb. Kiedyś były one w biurze BBN, ale w czasach rządów PO zostały stąd zabrane, prawie siłą - i dzisiaj domyślam się, znajdują się gdzieś w archiwach służb


- dodał prezydent.
 
źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wielu chętnych do WOT
Malkontenci, którzy wieszczyli, że Wojska Obrony Terytorialnej będą miały ogromny kłopot z kandydatami do nich, powinni ugryźć się w języki.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Marchewka Putina
Dziś odbędzie się wizyta Władimira Putina w Niemczech, do której Moskwa przywiązuje sporą wagę, nie tylko, dlatego, że jest to pierwsza wizyta rosyjskiego prezydenta w tym kraju po 2014 roku, czyli po aneksji Krymu. Angela Merkel podejmie swego rozmówcę na zamku Meseberg w Brandenburgii a po spotkaniu nie jest przewidziane spotkanie z prasą, można, zatem jedynie spekulować, o czym będą rozmawiali, zwłaszcza, że nieco informacji zdradził Steffen Seibert, szef służby prasowej niemieckiego rządu.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy Trzaskowski złoży też wniosek o delegalizację KPP?
Jeśli nie podoba mu się tylko ON-R, a nie przeszkadza mu KPP to znaczy, że jest stronniczy, wybiórczo traktuje przytoczone wyżej artykuły Konstytucji i Kodeksu karnego oraz wyraźnie sympatyzuje z komunistami.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.