loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Andrzej Duda o aneksie WSI: Znam jego treść, ale nie widzę powodu do ujawnienia
Opublikowano dnia 10.11.2017 11:19
"Znam jego treść [aneksu WSI], ale nie widzę powodu, dla którego miałby być on być ujawniony do dyspozycji publicznej. Jezeli służby, czy inne podmioty, czy inne organy państwa, które są do tego uprawnione, chcą się zapoznać z tym aneksem, to zwracam uwagę na treść ustawy. Aneks znajdujacy się w gestii prezydenta nie jest jedynym egzemplarzem aneksu" - mówił prezydent Andrzej Duda w wywiadzie dla rozgłośni "Siódma9".

Andrzej Duda, screen video

Także rząd swego czasu otrzymał ten aneks, a materiały na podstawie których został przygotowany powinny być w dyspozycji odpowiednich służb. Kiedyś były one w biurze BBN, ale w czasach rządów PO zostały stąd zabrane, prawie siłą - i dzisiaj domyślam się, znajdują się gdzieś w archiwach służb


- dodał prezydent.
 
źródło: twitter


Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dlaczego dr Gowin milczy w sprawie prof. Jaskierni?
Wyrażenie jednoznacznej opinii w takiej sytuacji powinno być jego moralnym oraz politycznym obowiązkiem.
avatar
prof. Romuald
Szeremietiew

[video] Romuald Szeremietiew o Powstaniu Styczniowym: "W bój bez broni"
Pewnie wielu z nas słyszało tę pieśń: „Obok Orła znak Pogoni, Poszli nasi w bój bez broni". Tak proszę państwa. Styczeń, 1863 rok.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: Dworek dwórek
Jak wszędzie, tak i w telewizji występuje zjawisko zwane modą. I nie chodzi o styl ubierania się prezenterów, lecz o pewną tendencję w kręceniu programów.\nTeraz wszyscy w Polsce kręcą seriale historyczne.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.