loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lech Wałęsa: "Co żeście mnie tu Kaczyńskiego do basenu wrzucili?"
Opublikowano dnia 10.11.2017 17:46
"Co żeście mnie tu Kaczyńskiego do basenu wrzucili? Wolę już tego rekina" - napisał Lech Wałęsa na Facebooku do redakcji satyrycznego portalu "ASZdziennik", który stworzył przeróbki zdjęcia byłego prezydenta w basenie ośrodka w Arłamowie.

zrzut ekranu - Youtube.comWszystko zaczęło się kilka dni temu, gdy Wałęsa opublikował swoje zdjęcie w basenie w ośrodku, w którym w latach 80. przez kilka miesięcy był internowany.

"Już widzę te złośliwe komentarze, że stary Wałęsa pływa w basenie"

- pisał były prezydent i jakby wykrakał, bo przeróbek pojawiło się dużo. Najbardziej przypadły mu do gustu dwie stworzone przez "ASZdziennik", które opublikował na swoim profilu na Facebooku.

/ Źródło: Facebook.com

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.