loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
Lech Wałęsa: "Co żeście mnie tu Kaczyńskiego do basenu wrzucili?"
Opublikowano dnia 10.11.2017 17:46
"Co żeście mnie tu Kaczyńskiego do basenu wrzucili? Wolę już tego rekina" - napisał Lech Wałęsa na Facebooku do redakcji satyrycznego portalu "ASZdziennik", który stworzył przeróbki zdjęcia byłego prezydenta w basenie ośrodka w Arłamowie.

zrzut ekranu - Youtube.comWszystko zaczęło się kilka dni temu, gdy Wałęsa opublikował swoje zdjęcie w basenie w ośrodku, w którym w latach 80. przez kilka miesięcy był internowany.

"Już widzę te złośliwe komentarze, że stary Wałęsa pływa w basenie"

- pisał były prezydent i jakby wykrakał, bo przeróbek pojawiło się dużo. Najbardziej przypadły mu do gustu dwie stworzone przez "ASZdziennik", które opublikował na swoim profilu na Facebooku.

/ Źródło: Facebook.com

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo "Konstytucja dla obywateli, nie dla elit". Wywiad z Ewą Tomaszewską
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.