loading
Proszę czekać...
[video] Adam Andruszkiewicz: Jestem patriotą. Nie będę na siłę krytykował dobrych zmian
Opublikowano dnia 11.11.2017 00:10
- Paweł Kukiz mówił po moim wyjściu, że jestem "zbyt pisowski" (...) Jestem patriotą i nie będę na siłę krytykował dobrych zmian - mówił poseł Adam Andruszkiewicz w studio wPolsce

screen YouTube
- Zarzut oficjalny został sformułowany po moim wyjściu, Paweł Kukiz to mówił u Pani Olejnik, że jestem zbyt pisowski (...) ja poprostu jestem patriotą i to, że często jestem zbieżny z Prawem i Sprawiedliwością to nie jest powód do wstydu. Jeżeli coś jest dobre, to trzeba to chwalić, jeżeli coś jest złe, to trzeba pokazywać te złe rzeczy. Natomiast ja na pewno nie będę działał tak, że będę na siłę krytykował wszystkie dobre zmiany, bo tego wymaga szyld, albo słupki.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Rosja oddaje Kuryle, ale może zyskuje coś więcej
Na spotkanie państw ASEAN, które odbywało się w Singapurze przybyła liczna rosyjska delegacja z prezydentem Putinem na czele. Przybyła w swoim stylu, tzn. z półtoragodzinnym opóźnieniem. Putin znany jest z tego, że każe swoim rozmówcom czekać – czekał Papież, ostatnio przybył w ostatnim momencie, oczywiście spóźniony, na uroczystości zakończenia I wojny światowej. Trudno powiedzieć czy jest to wynik pewnego chaosu organizacyjnego, czy celowe działanie mające na celu okazanie rozmówcom lekceważenia. Za czasów mojej młodości rozpowszechnionym był pogląd, że taki ostentacyjny brak punktualności jest przede wszystkim przejawem braku kultury. Ale nie oczekujmy zbyt wiele od rosyjskich oficjeli.
avatar
Marcin
Brixen

Marcin Brixen: WTEM!!
Hiobowscy bardzo spokojnie przyjęli to, co dla mamy Łukaszka było ekscytującą sensacją.\n- Peszard-Rytru zakłada nową partię!
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jak zjeść lokalne konfitury polityczne i nie wylecieć z partii?
Liderzy, a także szefowie wojewódzkich struktur Koalicji Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego muszą nieustannie przypominać działaczom terenowym, że wykluczone są jakiekolwiek alianse z politycznym wrogiem.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.