loading
Proszę czekać...
[video] Adam Andruszkiewicz: Jestem patriotą. Nie będę na siłę krytykował dobrych zmian
Opublikowano dnia 11.11.2017 00:10
- Paweł Kukiz mówił po moim wyjściu, że jestem "zbyt pisowski" (...) Jestem patriotą i nie będę na siłę krytykował dobrych zmian - mówił poseł Adam Andruszkiewicz w studio wPolsce

screen YouTube
- Zarzut oficjalny został sformułowany po moim wyjściu, Paweł Kukiz to mówił u Pani Olejnik, że jestem zbyt pisowski (...) ja poprostu jestem patriotą i to, że często jestem zbieżny z Prawem i Sprawiedliwością to nie jest powód do wstydu. Jeżeli coś jest dobre, to trzeba to chwalić, jeżeli coś jest złe, to trzeba pokazywać te złe rzeczy. Natomiast ja na pewno nie będę działał tak, że będę na siłę krytykował wszystkie dobre zmiany, bo tego wymaga szyld, albo słupki.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Barbara
Piela

[video] Nowa animacja Barbary Pieli: "Cela+"
Nowa animacja Barbary Pieli
avatar
Graf
Zero

"Wiara" Anna Kańtoch | Recenzja | Grafzero
Tajemnicza zbrodnia w "cieniu Czarnobyla"
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy czekają powtórne wybory parlamentarne
Mija już blisko 2 miesiące od wyborów parlamentarnych we Włoszech, a z wypowiedzi liderów ugrupowań, które odnotowały najlepsze wyniki wynika, że jest coraz mniej szans na utworzenie rządu.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.