loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Adam Andruszkiewicz: Jestem patriotą. Nie będę na siłę krytykował dobrych zmian
Opublikowano dnia 11.11.2017 00:10
- Paweł Kukiz mówił po moim wyjściu, że jestem "zbyt pisowski" (...) Jestem patriotą i nie będę na siłę krytykował dobrych zmian - mówił poseł Adam Andruszkiewicz w studio wPolsce

screen YouTube
- Zarzut oficjalny został sformułowany po moim wyjściu, Paweł Kukiz to mówił u Pani Olejnik, że jestem zbyt pisowski (...) ja poprostu jestem patriotą i to, że często jestem zbieżny z Prawem i Sprawiedliwością to nie jest powód do wstydu. Jeżeli coś jest dobre, to trzeba to chwalić, jeżeli coś jest złe, to trzeba pokazywać te złe rzeczy. Natomiast ja na pewno nie będę działał tak, że będę na siłę krytykował wszystkie dobre zmiany, bo tego wymaga szyld, albo słupki.

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Dwoje ludzieńków
Ona w ogóle nie wie, o czym mów, on popełnia gafę za gafą.
avatar
Jerzy
Bukowski

Marsz totalnej opozycji na śmietnik historii
Święto Wojska Polskiego powinno być okazją do radości i dumy dla każdego, kto kocha naszą ojczyznę.
avatar
Marian
Panic

Marian Panic: Jeśli ktoś zastanawia się nad upadkiem niemieckiego dziennikarstwa, spieszę z odpowiedzią
Jeśli ktoś się zastanawia - tak jak ja - nad nieprawdopodobnym wręcz upadkiem dziennikarstwa - i w ogóle mediów - u naszych zachodnich sąsiadów. Jeśli szuka tego przyczyny i próbuje się dowiedzieć, czy tak było zawsze, ewentualnie kiedy się to zaczęło, to odpowiedź jest właściwie tylko jedna: tak było zawsze.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.