loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Krzysztof Bosak: Mamy informacje, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji
Opublikowano dnia 11.11.2017 00:41
- Ci którzy chcą zakłócić Marsz Niepodległości będą działać raczej nieoficjalnie. Mamy takie informacje, mogę to zdradzić, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji wewnątrz Marszu Niepodległości. Będzie w tej sprawie wydany komunikat przez organizatorów Marszu Niepodległości - mówił Krzysztof Bosak w studio wPolsce

screen YouTube

- Mamy takie informacje, te informacje również ma policja, że są grupy zainteresowane próbą sprowokowania jakiegoś zamieszania wewnątrz Marszu. My podchodzimy do tego ze spokojem, dlatego że jak co roku dobrze zorganizowana Straż Marszu nad wszystkim będzie czuwać. Liczymy też na dojrzałość uczestników.


- mówił Krzysztof Bosak

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.