loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Krzysztof Bosak: Mamy informacje, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji
Opublikowano dnia 11.11.2017 00:41
- Ci którzy chcą zakłócić Marsz Niepodległości będą działać raczej nieoficjalnie. Mamy takie informacje, mogę to zdradzić, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji wewnątrz Marszu Niepodległości. Będzie w tej sprawie wydany komunikat przez organizatorów Marszu Niepodległości - mówił Krzysztof Bosak w studio wPolsce

screen YouTube

- Mamy takie informacje, te informacje również ma policja, że są grupy zainteresowane próbą sprowokowania jakiegoś zamieszania wewnątrz Marszu. My podchodzimy do tego ze spokojem, dlatego że jak co roku dobrze zorganizowana Straż Marszu nad wszystkim będzie czuwać. Liczymy też na dojrzałość uczestników.


- mówił Krzysztof Bosak

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Tysol.pl Wywiad Cezarego Krysztopy z Tomaszem Szatkowskim
Blogi
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Z. Kuźmiuk: Do tej pory tylko się domyślaliśmy, Pawlak mówi jak jest z mediami zagranicznymi w Polsce
Ujawnione wczoraj przez portal TVP Info fragmenty rozmowy pomiędzy Waldemarem Pawlakiem, wtedy wicepremierem i ministrem gospodarki, a jednym z najbogatszych przedsiębiorców w Polsce Michałem Sołowowem, rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące wpływu mediów o zagranicznym kapitale na polską politykę.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Czy obronimy konstytucję przed uzurpatorami?
Od pewnego czasu wykrzykiwanie go na każdej antyrządowej demonstracji stało się znakiem wywoławczym i sztandarem totalnej opozycji wobec obecnego obozu władzy.
avatar
Ryszard
Czarnecki

Ryszard Czarnecki: O światowej polityce imigracyjnej słów kilka
(...) liczymy na wzajemność – jeżeli my nie chcemy imigracji nielegalnej,przymusowej, etc, etc. - to w takim razie muszą to uszanować. Nie ma alternatywy dla tej naszej polityki (...)
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.