loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Krzysztof Bosak: Mamy informacje, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji
Opublikowano dnia 11.11.2017 00:41
- Ci którzy chcą zakłócić Marsz Niepodległości będą działać raczej nieoficjalnie. Mamy takie informacje, mogę to zdradzić, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji wewnątrz Marszu Niepodległości. Będzie w tej sprawie wydany komunikat przez organizatorów Marszu Niepodległości - mówił Krzysztof Bosak w studio wPolsce

screen YouTube

- Mamy takie informacje, te informacje również ma policja, że są grupy zainteresowane próbą sprowokowania jakiegoś zamieszania wewnątrz Marszu. My podchodzimy do tego ze spokojem, dlatego że jak co roku dobrze zorganizowana Straż Marszu nad wszystkim będzie czuwać. Liczymy też na dojrzałość uczestników.


- mówił Krzysztof Bosak

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
reklama_pionowaNajnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe droga do społecznej gospodarki rynkowej" - Debata publicystów
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.