loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Krzysztof Bosak: Mamy informacje, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji
Opublikowano dnia 11.11.2017 00:41
- Ci którzy chcą zakłócić Marsz Niepodległości będą działać raczej nieoficjalnie. Mamy takie informacje, mogę to zdradzić, że są grupy zainteresowane organizowaniem prowokacji wewnątrz Marszu Niepodległości. Będzie w tej sprawie wydany komunikat przez organizatorów Marszu Niepodległości - mówił Krzysztof Bosak w studio wPolsce

screen YouTube

- Mamy takie informacje, te informacje również ma policja, że są grupy zainteresowane próbą sprowokowania jakiegoś zamieszania wewnątrz Marszu. My podchodzimy do tego ze spokojem, dlatego że jak co roku dobrze zorganizowana Straż Marszu nad wszystkim będzie czuwać. Liczymy też na dojrzałość uczestników.


- mówił Krzysztof Bosak

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Adam Andruszkiewicz [K'15]: Głosowałem w obronie ministra Macierewicza i już tłumaczę dlaczego
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Poległy w Afganistanie polski żołnierz uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.