loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Nowy spot IPNtv na Dzień Niepodległości "Wywalczona. Niepodległa. Polska"
Opublikowano dnia 11.11.2017 10:23
Nastąpiła premiera nowego filmu stworzonego przez IPN. Spot ten opublikowany na Dzień Niepodległości otwiera jednocześnie przygotowania Instytutu do celebracji jej setnej rocznicy.

YT, print screen
Nie było jej. A jest. Polska! Akcja spełeczna IPN, którą włączamy się w przygotowanie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości
- możemy przeczytać w adnotacji IPN dotyczącej tego filmu.

źródło: YT

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Portal
Stoczniowy

MON szykuje dokumenty do programu Miecznik
Ministerstwo obrony narodowej przekazało redakcji Portalu Stoczniowego informację, że trwa przygotowanie niezbędnych dokumentów umożliwiających wszczęcie postępowania na pozyskanie okrętów obrony wybrzeża o kryptonimie Miecznik. Czy MON wróci do koncepcji wzmocnienia floty okrętów nawodnych?
avatar
Jerzy
Bukowski

Dekalog na szkołach
Wójt tłumaczy, że zareagował na to, jak katolicy traktowani są na Zachodzie, gdzie dyskryminuje się ich, a promuje zło moralne w postaci aborcji, eutanazji, związków homoseksualnych.
avatar
Marek
Budzisz

Marek Budzisz: Czy Poroszenko zaryzykuje pokerowe zagranie?
Choć wybory prezydenckie na Ukrainie dopiero za 9 miesięcy, a parlamentarne jeszcze później, to wszystko wskazuje na to, że zasadnicze rozstrzygnięcia polityczne mogą mieć miejsce w najbliższych tygodniach, jeśli nie dniach.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.