loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Patryk Jaki: To Trzaskowski w ramach rządu PO negocjował projekt przyjęcia migrantów do Polski
Opublikowano dnia 13.11.2017 18:10
"Czy pan Rafał Trzaskowski, oprócz tego że ładnie wygląda i ładnie mówi, ma jakiś swój projekt, który od początku do końca przeprowadził?" - pytał Patryk Jaki na konferencji prasowej.

Patryk Jaki, screen video

[Rafał Trzaskowski] możliwości miał duże. Był ministrem, wiceministrem, eurodeputowanym, był posłem. Miał wiele możliwości. Niech pokaże jakiś swój udany projekt 


- zachęcał Patryk Jaki.
 

To są kryteria, które powinny być kluczowe z punktu widzenia oceniania kandydatów do pełnienia funkcji publicznych. Jak sobie poradził z organizacją i prowadzeniem skomplikowanego projektu? (...) Ja znalazłem projekt, który prowadził pan Trzaskowski. To projekt przyjęcia uchodźców do Polski. Negocjował w ramach rządu Platformy Obywatelskiej. I ten projekt skończył się jedną wielką kompromitacją


- podsumował przewodniczący komisji ds. reprywatyzacji.
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
reklama_pionowa
Wideo Prof. Romuald Szeremietiew: Polska może wrócić do pozycji mocarstwowej
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Bukowski: Apel o apolityczność ZHP
Wzywam Was do opamiętania, druhny i druhowie ze Związku, w którym spędziłem wiele lat harcerskiej oraz instruktorskiej służby.
avatar
.
Rosemann

Rosemann: „La Pasionarie” i „Pistolety” czyli jeszcze bardziej totalna
Irracjonalna jest radość polityków i zwolenników rządzącej prawicy, że obdarowani zostali przeciwnikiem.którego działania właśnie obserwujemy. To owszem, na pierwszy rzut oka jest śmieszne. Jest też mało skuteczne bo dla większości społeczeństwa a także (co widać z komentarzy w mediach społecznościowych) dla całkiem twardej opozycji wobec władzy po prostu niestrawne i nie akceptowalne. Tyle, że efektem nieskutecznego radykalizmu zazwyczaj jest jeszcze większy radykalizm.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Wątpliwa sława Szkieletora
Ranking otwiera przesławne dzieło Antoni Gaudiego - barcelońska świątynia Sagrada Familia.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.