loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Patryk Jaki: To Trzaskowski w ramach rządu PO negocjował projekt przyjęcia migrantów do Polski
Opublikowano dnia 13.11.2017 18:10
"Czy pan Rafał Trzaskowski, oprócz tego że ładnie wygląda i ładnie mówi, ma jakiś swój projekt, który od początku do końca przeprowadził?" - pytał Patryk Jaki na konferencji prasowej.

Patryk Jaki, screen video

[Rafał Trzaskowski] możliwości miał duże. Był ministrem, wiceministrem, eurodeputowanym, był posłem. Miał wiele możliwości. Niech pokaże jakiś swój udany projekt 


- zachęcał Patryk Jaki.
 

To są kryteria, które powinny być kluczowe z punktu widzenia oceniania kandydatów do pełnienia funkcji publicznych. Jak sobie poradził z organizacją i prowadzeniem skomplikowanego projektu? (...) Ja znalazłem projekt, który prowadził pan Trzaskowski. To projekt przyjęcia uchodźców do Polski. Negocjował w ramach rządu Platformy Obywatelskiej. I ten projekt skończył się jedną wielką kompromitacją


- podsumował przewodniczący komisji ds. reprywatyzacji.
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Konferencja "Układy zbiorowe drogą do społecznej gospodarki rynkowej" - Piotr Duda
Blogi
avatar
.
Rosemann

Rosemann: Smoleńscy beneficjenci
Sakiewicz ma pretensje, że Andrzej Duda się wyłamuje z powinności stania po określonej stronie konfliktu o Smoleńsk, konkretnie stania „murem za Antonim”, choć przecież jest z niego bez dwóch zdań „beneficjent sprawy smoleńskiej”. Jednym słowem daje Sakiewicz do zrozumienia, że podnoszenie Smoleńska nie wynika z jakiegoś idealistycznego przekonania, że to sprawa ważna, że tragedia straszna a wyjaśnienie tego to po prostu fundament. Wynika natomiast z tego, że się na tragedii Smoleńskiej jakoś skorzystało.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Jaki pomnik powinien stanąć na krakowskim placu Inwalidów?
Apeluję do Rady Miasta Krakowa o powrót do tej ważnej dla sędziwych weteranów sprawy.
avatar
Maciej
Michalski

[Kliknij aby zobaczyć całość] Nowy rysunek Michalskiego: 500+
Ten i więcej rysunków w najnowszym "Tygodniku Solidarność" dostępnym również w aplikacji mobilnej.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.