loading
Proszę czekać...
reklama_pozioma
[video] Patryk Jaki: To Trzaskowski w ramach rządu PO negocjował projekt przyjęcia migrantów do Polski
Opublikowano dnia 13.11.2017 18:10
"Czy pan Rafał Trzaskowski, oprócz tego że ładnie wygląda i ładnie mówi, ma jakiś swój projekt, który od początku do końca przeprowadził?" - pytał Patryk Jaki na konferencji prasowej.

Patryk Jaki, screen video

[Rafał Trzaskowski] możliwości miał duże. Był ministrem, wiceministrem, eurodeputowanym, był posłem. Miał wiele możliwości. Niech pokaże jakiś swój udany projekt 


- zachęcał Patryk Jaki.
 

To są kryteria, które powinny być kluczowe z punktu widzenia oceniania kandydatów do pełnienia funkcji publicznych. Jak sobie poradził z organizacją i prowadzeniem skomplikowanego projektu? (...) Ja znalazłem projekt, który prowadził pan Trzaskowski. To projekt przyjęcia uchodźców do Polski. Negocjował w ramach rządu Platformy Obywatelskiej. I ten projekt skończył się jedną wielką kompromitacją


- podsumował przewodniczący komisji ds. reprywatyzacji.
źródło: twitter

Wydarzenia
więcej
Opinie
więcej
Najnowszy numer
Związek
więcej
Wideo Agnieszka Romaszewska: Ukraina postawiła na Niemcy. I się na tym przejedzie
Blogi
avatar
Jerzy
Bukowski

Poległy w Afganistanie polski żołnierz uwieczniony w Drodze Krzyżowej
Nową stację Drogi Krzyżowej ufundowali bliscy poległego żołnierza oraz jego koledzy z armii.
avatar
europoseł Zbigniew
Kuźmiuk

Zbigniew Kuźmiuk: Wygląda na to, że Włochy szybko nie będą miały rządu
Już mija dwa tygodnie po wyborach parlamentarnych we Włoszech i na razie żadna z trzech największych sił w nowym parlamencie oficjalnie nie zaproponowała rozpoczęcia rozmów koalicyjnych.
avatar
Jerzy
Bukowski

Jerzy Bukowski: Gazowe ulgi dla strajkujących w 1981 roku górników
Pomoc, jaką spółka oferuje powstańcom i górnikom, jest przejawem wdzięczności wobec osób, które w walce o wolną Polskę poświęciły zdrowie i życie.
ciastkoWykorzystujemy pliki "cookies" aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Możesz zablokować możliwość wykorzystywania tych plików poprzez zmianę ustawień w swojej przeglądarce internetowej.